Renolit Gergi Tavan

Global pazarlarda plastik ve PVC membran alanlarında 40 yıldan fazladır faaliyet gösteren Alman Plastik Film devi Renolit A.G. tarafından üretilen ve tamamen Gergi Tavan uygulamalarında kullanılması amacıyla geliştirilen uygun bütçeli Gergi Tavan membranıdır.

PVC ve plastik filmler alanındaki tecrübesi sayesinde tüm dünyada uygun fiyatı ve 10 Yıl’a varan ürün garantisi ile yoğun olarak tercih edilen Renolit Gergi Tavan membranları şirketimiz ürün yelpazesi içinde de önemli bir yer tutmaktadır.

Transluzent (ışıklı), Matt ve Super Mirror (parlak lake) yüzey dokusu seçenekleri ile ithalatını yapmış olduğumuz her bir rulosu özel hologram ile etiketlenmiş orijinal Renolit Gergi Tavan ürünleri, projeye göre ebatlanmasının ardından üretim tesislerimizde ultrasonik frekans kaynağı ile uygulamaya hazır Gergi Tavan ürününe dönüştürülmektedir.

Değerli müşterilerimiz ve tüketiciler unutmamalıdır ki, Renolit Gergi Tavan membranları yalnızca 2m genişlikte üretilmektedir. Aşağıdaki orijinal ürün kataloğunda da kontrol edebileceğiniz gibi 2m’nin üzerindeki Gergi Tavan membranları Renolit markasının bir ürünü değildir. Lütfen 2m üzerinde size teklif edilen ve Renolit olduğu iddia edilen ürünlerin orijinalliğini hologram veya ithalat faturası ile sorgulayınız.

Siz de evinize modern bir hava katmak istiyorsanız bizi arayabilir veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

[contact-form-7 id="387" title="İletişim formu 1"]

Referanslarımız