DNC Gergi tavan olarak hazırladığımız, kendi yaptığımız çalışmalardan oluşan gergi tavana dair uygulamalarımızı görebileceğiniz ve en iyi gergi tavan modelleri inceleyebileceğiniz yazımızı aşağıdan inceleyebilirsiniz.

2021 Yılına Damga Vuracak Gergi Tavan Modelleri

Uzun ömürlü olması ve evinize bambaşka bir hava katması sayesinde çok sevilen gergi tavan uygulamalarında sizin için 2021 yılına damgasını vuracak en iyi gergi tavan modellerini inceledik. Evinizde, ofisinizde, iş yerinizde veya avm, hastane v.b birçok yerde modern bir görüntü sağlayan gergi tavan çeşitleri için siz de size en uygun modeli sayfamızdaki görsellerimizden veya örnek çalışmalar   sayfamızdan seçebilirsiniz.

Ev, Mutfak, Salon, Yatak Odası Gergi Tavan Modelleri

Evinizde bir gökyüzü olmasını ister misiniz? Yeni ve modern gergi tavanlarımız ile evinize bambaşka bir hava katacaksınız. Evinizin tavanını güzelleştirebilmek için yapabileceklerimiz tamamen sizin hayal gücünüz ile sınırlı. Siz hayal edin biz yapalım.

Okul Gergi Tavan Modelleri

Okullarımızda kullanılan gergi tavanlar için pek çok seçenek mevcuttur. Yanmaz, kolay temizlenebilir ve dayanıklı ürünlerimiz hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hastane, AVM, Havuz, Spa Gergi Tavan

Hastaneler, alışveriş merkezleri, havuzlar, spor salonları v.b. Hizmet sektöründeki bir çok kurum ve kuruluş mimari açıdan modern ve göze hoş gelen iç dekorasyonları ile her zaman dikkat çekmeyi başarmıştır. DNC gergi tavan ailesi olarak 11 yıldır verdiğimiz hizmetler sonucunda bu sektördeki pek çok yapıya güzellik kattık ve katmaya da devam ediyoruz. AVM, hastane, Havuz, Spa, spor salonu, düğün salonu v.b. Gibi bir çok yerde uyguladığımız, modern ve estetik olmasının yanı sıra kullanım kolaylığı da sunan gergi tavan ürünlerimizi incelemek için aşağıdaki galeriye göz atabilirsiniz.

İş yeri, Ofis Gergi Tavan

İşyeri ve ofisinizde  müşterilerinizi karşıladığınız zaman ilk izlenimden yüksek puan almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu gergi tavan çalışmaları müşterilerinizin gözünde artı puan almanı sağlayacak en kolay ve etkili yollardan biridir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir