İzmir Gergi Tavan

İzmir gergi tavan modelleri ile evinizde farklı bir görsel çalışma deneyebilirsiniz. İzmir, tarih kokan bir şehirdir. Yıllar boyunca Osmanlı Devleti’ne başkentlik yaptığı için her açıdan ayrı bir öneme sahiptir. İzmir, gerek camileri ile, gerek mimari yapıları ile gerekse de ciğeri ile oldukça meşhurdur. Bu şehre kadar gelip de camilerini gezmeden dönmeyin. Adeta buram buram sanat kokan bir şehirdir. İzmir, İstanbul’a olan yakınlığı ile de yıl içerisinde çokça ziyaret edilen şehirlerden biridir. İzmir Müzesi mutlaka görülmesi gereken yerlerden biridir. Karasal iklime sahiptir. İzmir Selimiye Camii, Mimar Sinan’ın usatalık eseri olduğu için ayrı bir öneme sahiptir. Bu şehre geldiğinizde, ilk işiniz bu eşsiz eseri görmek olmalıdır.

İzmir Gergi Tavan Modelleri

Gergi tavan, son zamanlarda teknolojinin de gelişmesi ile birlikte tavana uygulanan bir sistemdir. Bulunulan ortamın daha ferah olmasını sağlar. Bu neden ile özellikle yeni yapılan binalarda, isteğe göre gergi tavan uygulanmaktadır. Birçok insan, işten eve döndüğünde huzurlu bir eve adım atmak ister. Ferah, aydınlık olan bir salona kim adım atmak istemez ki? İsterseniz siz de bu güzelliklerden faydalanabilirsiniz. Gergi tavan modelleri için aklınıza gelebilecek her türlü model olur. O sizin zevkinize kalmış bir konudur. Genelde insanların en çok tercih ettiği modeller; doğa, deniz, çiçek, gökyüzü gibi modellerdir. Gergi tavan fiyatları, sanıldığı kadar pahalı değildir; gayet makul bir fiyata yapılmaktadır. Siz yeter ki isteyin.

Gergi Tavan Yapım Aşaması

Gergi tavan yapımı son derece kolaydır. Üstelik bu işlemler yapılırken eviniz kirlenmez. Uzmanlarımız bu konuda oldukça hassas davranmaktadırlar. Gergi tavan sektöründe lider konumdayız. Bizden bu hizmeti gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Gergi tavan, sadece evlerde kullanılan bir detay değildir; bunun yanı sıra otellerde veya alış veriş merkezlerinde de oldukça sık kullanılan detaylar arasındadır. Bulunduğu ortama ferahlık verdiği için birçok işletme tarafından da kullanılmaktadır. İzmir gergi tavan firması olarak, verdiğimiz hizmetin arkasındayız. Bizden bu hizmeti alabilirsiniz. Birçok insanın merak ettiği bir diğer önemli konuysa, bu tavanların nasıl temizlendiğidir. Hiç tereddüt etmenize gerek yoktur; gayet kolay bir şekilde gergi tavanınızın temizliğini yapabilirsiniz. Toz tutmayan bir özelliğe sahiptir. Bu özelliği dolayısı ile de birçok insan tarafından tercih edilir.

Nitelikli Temalar İle Gergi Tavan Projeleri Sunuyoruz

Kurumsallık bir çerçevede nitelikli temaları kontürleme ayrıntıları ile sadeleştiren, lüksleştiren ve özelleştiren usta gergi tasarımcılarımız ile hizmet anlayışının bilinciyle şık mimari tavanları sunuyoruz. Bu konuda her zaman geçmişi simgeleyen çizimler ve çağdaş yenilikleri yansıtan temalar üzerinde durarak, ferah yaşam alanlarının olağanüstü gergi tavan modelleri ile şekillenmesine olanak veriyoruz. Minimal tarzda şık tasarımlar sağladığımız gergi uygulamalarımızı şimdiye kadar ilçede bulunan adalay düğün salonu, ırmak düğün salonları, İzmir sultan 1. Murat devlet hastanesi, safir okulları İzmir kampusu, Trakya üniversitesi yabancı diller yüksekokulu gibi alanlara yönelik harika temaların dijital baskılama ve germe icralarını tamamladık. En cazip görsel desenleri sizlerde mekanlarınız için tasarlatabilirsiniz.

İzmir Gergi Tavan

Sadece günümüzdeki şıklığıyla değil tarihten bugüne değin gelişimiyle de incelenmesi gereken gergi tavan sistemleri dünyanın ilk tavana özel dekorasyon çeşidi olarak bilinmektedir. Roma, Yunan ve Mısır uygarlıklarındaki yüksek gelirli kişiler ipek kumaşlardan oturdukları konakların salonlarının zengin durmasını sağlarlardı. Ancak bu ilkel gergi tavanlarda çeşitli sorunlar meydana gelirdi. Yeterince gerdirilemeyen ipek zamanla sarkar, zarar görür ya da parlaklığını yitirebilirdi.

Teknolojinin ve dekorasyonun gelişmesiyle birlikte gergi tavan sistemleri de gelişti ve yapı dekorasyonda yerini aldı. PVC membranlarla birlikte hijyenik, steril, yalıtımı sağlayan ve şıklığı artıran bir hal almaya başladı. Gergi tavanın hem şık hem de esnek bir yapıya sahip olması ve fiyat avantajı en çok tercih edilen dekoratif aksesuarlardan biri olmasını sağlamıştır.

Genellikle iç mekânlarda kullanılan gergi tavan sistemleri, teknolojiyle birlikte gelişen mimarinin de avantajlarını kullanarak geniş aydınlatma imkânları ile dekorasyonda ayrı bir yer tutmaktadır. Yeni uygulamalar ışığınıza gün ışığı etkisi vererek ortamın aydınlatılmasına hatırı sayılır bir destek sağlar. Ayrıca esnek bir yapıya sahip olması her türden aydınlatma aksesuarını barındırma özelliğini de arttırır.

Sıra Dışı Dizaynlara Sahip Mekanlarla Uyumlu Gergi Tavan Hizmetlerimiz

Firmamız güvenilir ve hijyenik profilleri içeren germe işlemleri ile mekanların yapısal canlılığını destekleyen marjinal temalarla hizmet vermektedir. Bölgenin sıra dışı dizaynlara sahip mekanlarına ve kurumsal işletmelerine nafiz belirginlikte, kaliteli, doğal, etkili, minimal figür desenleri ile muazzam gergi tavan tasarımlarını bilgili çalışanlarımızla pratikçe hazırlayıp, hassasiyetle dekorunu sağlamaktayız. Firmamız mekanların akıcılık yönelimlerini daha da güzellemek için basık ve dar görünümlü alanlarına transparan germe işlemi uygulayarak, profesyonellikle çalışma ifalarına devam etmesinde yardımcı olmaktadır. Uzun zamandır bir hayli gelişme kat eden Keşan ilçesinin seri yapılaşma entegrasyonları kapsamında Saros hotel, prestige hotel Keşan, özel Keşan hastanesi gibi işletmelerine önemle gergi hizmeti sunan firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteli Gergi Tavan Modelleri Çalışmalarımız

Kurumsal hizmet anlayışıyla farkı yapıların kaliteli görselliğine uyumlu profiller ile modernize ihtimam sağlayan firmamız, olağandışı tasarım fikirleriyle germe, baskılama alternatiflerini hassasiyetle sunmaktadır. Kaliteli gergi tavan modelleri alanında çalışmalarını süratli bir tutumla devam ettiren firmamız şık dekorasyon hizmetlerini ilgili mercilere profesyonellikle sunmaktadır. Gün doğumu – batımı gibi doğa efektlerinin yanı sıra çizgisel geometrileri de tasarımlarında özenle işleyen firmamız, Trakya üniversitesi Keşan meslek yüksekokulu ve görgülü düğün salonu, Keşan spor düğün salonu gibi konumlara özellikli profil uygulamaları yapmıştır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve kişiye özgü gergi çalışmalarını mekan içlerine yönelten firmamızı bu konuda sizlerde tercih edebilirsiniz.

Gergi Tavan İşlemlerinde Özenli Çalışmalar Ve Projeler Tasarlamaktayız

Firmamız özel bir dekorasyon sisteminin parçası olan gergi projelerini itinayla merkezi konumlara ve eğlence alanlarına hızlı çözümler üreterek, kaliteli elemanları ile çalışmalarını sunmaktadır. Özverili bir şekilde tavan biçimlerine uyarladığımız desenli ve sade gergi manzara icralarımızın montajında da pratiklik sunan firmamıza bu hususta ulaşım sağlayarak, sizlerde mekanlarınızın güzelleme sanatıyla buluşturabilirsiniz. Firmamız kaliteli projelerle iç mimarinin gergi tavan işlemlerinde sizleri yalnız bırakmamakla birlikte mekanların akışkan hareketlilikleri çerçevesinde modern profilleri sunarak, yeni baştan dekor fiiliyatları ile hizmet vermektedir. Alanında son derece başarılı gergi profilleri hazırlayan firmamız karaca otel işletimine, Trakya üniversitesi Uzunköprü meslek yüksekokuluna yönelik benzersiz temalarla hizmet vermiştir.

Etiketler

Aliağa gergi tavan, Balçova gergi tavan, Bayındır gergi tavan, Bayraklı gergi tavan, Bergama gergi tavan, Beydağ gergi tavan, Bornova gergi tavan, Buca gergi tavan, Çeşme gergi tavan, Çiğli gergi tavan, Dikili gergi tavan, Foça gergi tavan, Gaziemir gergi tavan, Güzelbahçe gergi tavan, Karabağlar gergi tavan, Karaburun gergi tavan, Karşıyaka gergi tavan, Kemalpaşa gergi tavan, Kınık gergi tavan, Kiraz gergi tavan, Konak gergi tavan, Menderes gergi tavan, Menemen gergi tavan, Narlıdere gergi tavan, Ödemiş gergi tavan, Seferihisar gergi tavan, Selçuk gergi tavan, Tire gergi tavan, Torbalı gergi tavan, Urla gergi tavan

Gergi Tavan Nasıl Yapılır