İzmir Gergi Tavan Modelleri

İzmir gergi tavan modelleri ile aklınıza gelen ilk firma olmak için DNC Gergi Tavan ailesi olarak uzman ekibimizle var gücümüzle çalışıyoruz. Yaklaşık 10 yıldır sektörde yaptığımız çalışmalarla yüzünü güldürdüğümüz yüzlerce müşterimiz de yaptığımız işin en büyük sermayesidir.

Gergi tavan, son zamanlarda teknolojinin de gelişmesi ile birlikte tavana uygulanan bir sistemdir. Bulunulan ortamın daha ferah olmasını sağlar. Bu neden ile özellikle yeni yapılan binalarda, isteğe göre gergi tavan uygulanmaktadır. Birçok insan, işten eve döndüğünde huzurlu bir eve adım atmak ister. Ferah, aydınlık olan bir salona kim adım atmak istemez ki? İsterseniz siz de bu güzelliklerden faydalanabilirsiniz. Gergi tavan modelleri için aklınıza gelebilecek her türlü model olur. O sizin zevkinize kalmış bir konudur. Genelde insanların en çok tercih ettiği modeller; doğa, deniz, çiçek, gökyüzü gibi modellerdir. Gergi tavan fiyatları, sanıldığı kadar pahalı değildir; gayet makul bir fiyata yapılmaktadır. Fiyat bilgisi için İzmir Gergi Tavan Fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Gergi Tavan Yapım Aşaması

Gergi tavan yapımı son derece kolaydır. Üstelik bu işlemler yapılırken eviniz kirlenmez. Uzmanlarımız bu konuda oldukça hassas davranmaktadırlar. Gergi tavan sektöründe lider konumdayız. Bizden bu hizmeti gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Gergi tavan, sadece evlerde kullanılan bir detay değildir; bunun yanı sıra otellerde veya alış veriş merkezlerinde de oldukça sık kullanılan detaylar arasındadır. Bulunduğu ortama ferahlık verdiği için birçok işletme tarafından da kullanılmaktadır. İzmir gergi tavan firması olarak, verdiğimiz hizmetin arkasındayız. Bizden bu hizmeti alabilirsiniz. Birçok insanın merak ettiği bir diğer önemli konuysa, bu tavanların nasıl temizlendiğidir. Hiç tereddüt etmenize gerek yoktur; gayet kolay bir şekilde gergi tavanınızın temizliğini yapabilirsiniz. Toz tutmayan bir özelliğe sahiptir. Bu özelliği dolayısı ile de birçok insan tarafından tercih edilir.

Nitelikli Temalar İle Gergi Tavan Projeleri Sunuyoruz

Kurumsallık bir çerçevede nitelikli temaları kontürleme ayrıntıları ile sadeleştiren, lüksleştiren ve özelleştiren usta gergi tasarımcılarımız ile hizmet anlayışının bilinciyle şık mimari tavanları sunuyoruz. Bu konuda her zaman geçmişi simgeleyen çizimler ve çağdaş yenilikleri yansıtan temalar üzerinde durarak, ferah yaşam alanlarının olağanüstü gergi tavan modelleri ile şekillenmesine olanak veriyoruz.

İzmir Gergi Tavan

Sadece günümüzdeki şıklığıyla değil tarihten bugüne değin gelişimiyle de incelenmesi gereken gergi tavan sistemleri dünyanın ilk tavana özel dekorasyon çeşidi olarak bilinmektedir. Roma, Yunan ve Mısır uygarlıklarındaki yüksek gelirli kişiler ipek kumaşlardan oturdukları konakların salonlarının zengin durmasını sağlarlardı. Ancak bu ilkel gergi tavanlarda çeşitli sorunlar meydana gelirdi. Yeterince gerdirilemeyen ipek zamanla sarkar, zarar görür ya da parlaklığını yitirebilirdi.

Teknolojinin ve dekorasyonun gelişmesiyle birlikte gergi tavan sistemleri de gelişti ve yapı dekorasyonda yerini aldı. PVC membranlarla birlikte hijyenik, steril, yalıtımı sağlayan ve şıklığı artıran bir hal almaya başladı. Gergi tavanın hem şık hem de esnek bir yapıya sahip olması ve fiyat avantajı en çok tercih edilen dekoratif aksesuarlardan biri olmasını sağlamıştır.

Genellikle iç mekânlarda kullanılan gergi tavan sistemleri, teknolojiyle birlikte gelişen mimarinin de avantajlarını kullanarak geniş aydınlatma imkânları ile dekorasyonda ayrı bir yer tutmaktadır. Yeni uygulamalar ışığınıza gün ışığı etkisi vererek ortamın aydınlatılmasına hatırı sayılır bir destek sağlar. Ayrıca esnek bir yapıya sahip olması her türden aydınlatma aksesuarını barındırma özelliğini de arttırır.

Sıra Dışı Dizaynlara Sahip Mekanlarla Uyumlu Gergi Tavan Hizmetlerimiz

Firmamız güvenilir ve hijyenik profilleri içeren germe işlemleri ile mekanların yapısal canlılığını destekleyen marjinal temalarla hizmet vermektedir. Bölgenin sıra dışı dizaynlara sahip mekanlarına ve kurumsal işletmelerine nafiz belirginlikte, kaliteli, doğal, etkili, minimal figür desenleri ile muazzam gergi tavan tasarımlarını bilgili çalışanlarımızla pratikçe hazırlayıp, hassasiyetle dekorunu sağlamaktayız. Firmamız mekanların akıcılık yönelimlerini daha da güzelleştirmek için basık ve dar görünümlü alanlarına transparan germe işlemi uygulayarak, profesyonellikle çalışma ifalarına devam etmesinde yardımcı olmaktadır. Uzun zamandır bir hayli gelişme kat eden Keşan ilçesinin seri yapılaşma entegrasyonları kapsamında Saros hotel, prestige hotel Keşan, özel Keşan hastanesi gibi işletmelerine önemle gergi hizmeti sunan firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteli Gergi Tavan Modelleri Çalışmalarımız

Kurumsal hizmet anlayışıyla farkı yapıların kaliteli görselliğine uyumlu profiller ile modernize ihtimam sağlayan firmamız, olağandışı tasarım fikirleriyle germe, baskılama alternatiflerini hassasiyetle sunmaktadır. Kaliteli gergi tavan modelleri alanında çalışmalarını süratli bir tutumla devam ettiren firmamız şık dekorasyon hizmetlerini ilgili mercilere profesyonellikle sunmaktadır. Gün doğumu – batımı gibi doğa efektlerinin yanı sıra çizgisel geometrileri de tasarımlarında özenle işleyen firmamız, Trakya üniversitesi Keşan meslek yüksekokulu ve görgülü düğün salonu, Keşan spor düğün salonu gibi konumlara özellikli profil uygulamaları yapmıştır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve kişiye özgü gergi çalışmalarını mekan içlerine yönelten firmamızı bu konuda sizlerde tercih edebilirsiniz.

Gergi Tavan İşlemlerinde Özenli Çalışmalar Ve Projeler Tasarlamaktayız

Firmamız özel bir dekorasyon sisteminin parçası olan gergi projelerini itinayla merkezi konumlara ve eğlence alanlarına hızlı çözümler üreterek, kaliteli elemanları ile çalışmalarını sunmaktadır. Özverili bir şekilde tavan biçimlerine uyarladığımız desenli ve sade gergi manzara icralarımızın montajında da pratiklik sunan firmamıza bu hususta ulaşım sağlayarak, sizlerde mekanlarınızın güzelleme sanatıyla buluşturabilirsiniz. Firmamız kaliteli projelerle iç mimarinin gergi tavan işlemlerinde sizleri yalnız bırakmamakla birlikte mekanların akışkan hareketlilikleri çerçevesinde modern profilleri sunarak, yeni baştan dekor fiiliyatları ile hizmet vermektedir. Alanında son derece başarılı gergi profilleri hazırlayan firmamız karaca otel işletimine, Trakya üniversitesi Uzunköprü meslek yüksekokuluna yönelik benzersiz temalarla hizmet vermiştir.

 

İzmir Gergi Tavan Firmaları 2021