İzmirde’de gergi tavan fiyatlarını belirleyen en önemli hususlardan birini üstlenici firmanın konumu oluşturmaktadır. DNC Gergi Tavan ailesi olarak İzmir ilinde ücretsiz keşif ve teklif hizmetimizle bu alanda müşterilerimiz için en uygun maliyetli hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Bu zamana kadar gerçekleştirdiğimiz 81 ilde ve 1200 farklı projede 10 yıl garantili alman malı gergi tavan ürünleri ile daima müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk. sizler için piyasadaki en kaliteli ürünü en uygun fiyata sunmaya çalışarak bu anlayışımızı sürdürüyoruz.

İzmir Gergi Tavan Metrekare Fiyatı

DNC Gergi Tavan’da gergi tavan metrekare fiyatı 250₺ den başlamaktadır. Fakat Izmir’de Gergi Tavan Metrekare Fiyatlarını belirlerken birçok değişken göz önünde tutulmalıdır. Örneğin düşük ölçekli işlerdeki m2 fiyatı ile toplu işlerdeki m2 fiyatları arasında farklılık gözlemlenebilir. Ayrıca kullanılan malzeme, led ürünlerdeki farklılıklar da fiyatlarda değişkenlik yaratabilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra izmir gergi tavan fiyatlarını etkileyen en önemli hususlardan biri de günlük kurların farklılık göstermesidir. ithal malzemeler ile üretilen gergi tavan malzemeleri döviz kurundan direkt olarak etkilenmekte buna yönelik fiyatlarda dalgalanma yaşanabilmektedir.

DNC Gergi Tavan olarak sahip olduğumuz uv baskı makinemizle istenilen ölçüde en iyi parlak baskıya sahip ürünleri müşterilerimiz için sunmayı amaç ediniyoruz ve alanında ehil uygulama ustalarımızla sizlere sunuyoruz.

Izmir Gergi Tavan Fiyat Teklifi

Siz de gergi tavan için fiyat teklifi almak istiyorsanız hemen aşağıdaki formu doldurup ekibimizin en kısa sürede size ulaşmasını talep edebilirsiniz. Formda gergi tavan uygulanacak alanın metrekaresini tam olarak girmeniz ve hatta varsa alanın fotoğrafını göndermeniz halinde en iyi fiyat teklifini en kısa sürede size sunabiliriz. Ayrıca ayrıntılı bilgi almak için mesai saatleri içerisinde iletişim sayfamızdaki numaralar üzerinden bize ulaşabilir veya bilgi@dncgergitavan.com adresine mail atabilirsiniz