İstanbul’da gergi tavan fiyatlarını belirleyen en önemli hususlardan birini üstlenici firmanın konumu oluşturmaktadır. DNC Gergi Tavan ailesi olarak İstanbul ilinde ücretsiz keşif ve teklif hizmetimizle bu alanda müşterilerimiz için en uygun maliyetli hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Bu zamana kadar gerçekleştirdiğimiz 81 ilde ve 1200 farklı projede 10 yıl garantili alman malı gergi tavan ürünleri ile daima müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk. sizler için piyasadaki en kaliteli ürünü en uygun fiyata sunmaya çalışarak bu anlayışımızı sürdürüyoruz.

İstanbul Gergi Tavan Metrekare Fiyatı

DNC Gergi Tavan’da İstanbul bölgesi için geçerli gergi tavan metrekare fiyatı Ful Paket Led Aydınlatma Barisol Aydınlatma 1.500Tl + KDV ‘den başlamaktadır. Fakat İstanbul’da Gergi Tavan Metrekare Fiyatlarını belirlerken birçok değişken göz önünde tutulmalıdır. Örneğin düşük ölçekli işlerdeki m2 fiyatı ile toplu işlerdeki m2 fiyatları arasında farklılık gözlemlenebilir. Ayrıca kullanılan malzeme, led ürünlerdeki farklılıklar da fiyatlarda değişkenlik yaratabilmektedir. Dolayısı ile yapılacak işin kapsamına göre fiyatımız yukarı veya aşağı yönlü değişebilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra İstanbul gergi tavan fiyatlarını etkileyen en önemli hususlardan biri de günlük kurların farklılık göstermesidir. ithal malzemeler ile üretilen gergi tavan malzemeleri döviz kurundan direkt olarak etkilenmekte buna yönelik fiyatlarda dalgalanma yaşanabilmektedir.

DNC Gergi Tavan olarak sahip olduğumuz uv baskı periyotunda istenilen ölçüde en iyi baskıya sahip ürünleri müşterilerimiz için sunmayı amaç ediniyoruz ve alanında ehil uygulama ustalarımızla sizlere sunuyoruz.

İstanbul Gergi Tavan Fiyat Teklifi

Siz de gergi tavan için fiyat teklifi almak istiyorsanız hemen aşağıdaki formu doldurup ekibimizin en kısa sürede size ulaşmasını talep edebilirsiniz. Formda gergi tavan uygulanacak alanın metrekaresini tam olarak girmeniz ve hatta varsa alanın fotoğrafını göndermeniz halinde en iyi fiyat teklifini en kısa sürede size sunabiliriz. Ayrıca ayrıntılı bilgi almak için mesai saatleri içerisinde iletişim sayfamızdaki numaralar üzerinden bize ulaşabilir veya bilgi@dncgergitavan.com adresine mail atabilirsiniz.

[contact-form-7 id=”506″ title=”Başlıksız”]

Gergi Tavan Nedir?

Gergi Tavan daha çok esneme özelliğine sahip kumaşların üzerine dilediğiniz baskının yapılması ile ana malzemesi elde edilen dekorasyon malzemesidir. Uygulamak istediğiniz alanın tavan bölgesine yerleştirilen profillerin çevresine gerdirilen bu baskılı kumaş malzemesi içerisinde yer alan led aydınlatma sistemi ile uygulandığı bölgede modern ve şık bir sonuç ortaya koymaktadır. Tüm Yapıların çözüm Ortagı

Bugünkü modern ve zarif tasarımının ilhamını tarihten alan Gergi Tavan uygulaması dünya mimari tarihinde tavana uygulanan ilk dekorasyon biçimlerinden de biridir. Eski Roma, Yunan ve Mısır uygarlıklarında insanlar ipek kumaşlardan salon tavanlarına zengin durması için Gergi Tavan uygulaması yaparlardı. Mevcut olanaklarla o günlerde yapılan Gergi Tavanlarda çeşitli sorunlar meydana gelirdi. İpek kumaşlar yeterince gerilemediği için, zamanla sarkmakta ve parlaklığı ilk günkü halini kaybetmekteydi.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte Gergi Tavan sistemleri de değişti ve günümüzdeki halini aldı. PVC membranlarla birlikte hijyenik, steril, yalıtımı sağlayan ve şıklığı artıran bir seçenek olarak tavan ve duvarlarla ilgili dekorasyon çözümleri arasında yerini aldı. Gergi Tavan hem şık hem de esnek bir yapıya sahiptir. Ayrıca Fiyat avantajı sağlar. Bu yüzden günümüzde tavan ve duvarlara yönelik en çok tercih edilen dekoratif çözümdür.

Gergi tavan, yüksek teknoloji ile yangına dayanıklı olarak üretilmiş özel PVC membranların yine bu iş için özel üretilmiş gergi tavan montaj profillerine ne ısıtılarak gerilmesi ile akustik, estetik, dekoratif bir yapı ve aydınlatma elemanıdır.

Halk arasında germe tavanbarisol tavanbarrisol tavan veya barisol aydınlatma olarak bilinir.

Gergi Tavan malzemeleri %100 geri dönüştürülebilir kimyasal bileşimi ve bakım gerektirmeyen teknik özellikleri sayesinde tam anlamıyla çevreci bir üründür. Düz, dairesel ve diğer geometrik formlu tavanların yanı sıra tonoz ve kubbe gibi radiuslu uygulamalara da olanak sağlar. Bu esneklik sayesinde her projede kendine has, tavan ve duvarlarda özgün tasarım imkanı sunar. Gergi tavan uygulamasını sadece görsel bir yapı yada malzeme olarak düşünmeyin, sağlık ve hijyen ve tasarruf olmazsa olmazları arasındadır.