Gergi Tavan Uygulamasında Merak Edilen Sorular

Cevabını bulamadığınız tüm sorular için bizi hemen arayabilirsiniz. Ekibimiz aklınızdaki tüm sorulara ücretsiz bir şekilde cevap verecektir.

Sıkça sorulan Sorular

Gergi Tavan Ürünlerinin Ömrü Ne Kadardır?

DNC ailesi olarak hazırladığımız ürünlerin en az 25 yıl kullanım ömrü vardır. Ürünlerimiz garantilidir ve doğru kullanımla uzun yıllar kullanabilirsiniz. Sarkma, solma v.b sorunların olmayacağı 1. sınıf malzeme ve UV baskı teknolojisi ile üretilmektedir.

Gergi Tavan malzemesi alev alır mı?

Kullandığımız tüm ürünler Avrupa Standartlarında alev almazlık belgesine sahiptir. Gergi Tavan uygulamalarında kullandığımız kumaş malzemelerimiz 1. sınıf Alman Barisol hammadde kullanılarak üretilmiş ve Mutfak, Salon v.b evinizin tüm alanlarında güvenle kullanımınıza uygundur.

Gergi Tavanın temizliği nasıl yapılır?

Ürünlerimizin tamamı temizlenebilir, hijyenik ve güvenli baskı ve kumaş kalitesindedir. Ancak gergi tavanın temizliğinde yine de hassas olunması gerekmektedir.  Ürünlerimizi yumuşak hafif nemli bir fiber bezle herhangi bir deterjan vs kullanmadan temizleyebilirsiniz.

Gergi Tavan Aydınlatmada elektrik tüketimi ne kadardır?

Gergi Tavan Aydınlatma sistemleri günümüzün en uygun aydınlatma teknolojisine sahiptir. Ürünlerimizin aydınlatmasında kullandığımız şerit ledlerde ortalama 1 metrekare alanda 6 watt elektrik tüketimi gerçekleşmektedir.

Gergi Tavan yırtılır mı?

DNC olarak kullandığımız malzemelerin tamamı Avrupa Standartlarındadır ve yüksek esneme kabiliyetine sahiptir. Bu nedenle hazırladığımız ürünler dışarıdan delici veya sert yabancı bir cisim ile zorlanmadıkça yırtılmaz.