Edirne gergi tavan modelleri ile evinizde farklı bir görsel çalışma deneyebilirsiniz. Edirne, tarih kokan bir şehirdir. Yıllar boyunca Osmanlı Devleti’ne başkentlik yaptığı için her açıdan ayrı bir öneme sahiptir. Edirne, gerek camileri ile, gerek mimari yapıları ile gerekse de ciğeri ile oldukça meşhurdur. Bu şehre kadar gelip de camilerini gezmeden dönmeyin. Adeta buram buram sanat kokan bir şehirdir. Edirne, İstanbul’a olan yakınlığı ile de yıl içerisinde çokça ziyaret edilen şehirlerden biridir. Edirne Müzesi mutlaka görülmesi gereken yerlerden biridir. Karasal iklime sahiptir. Edirne Selimiye Camii, Mimar Sinan’ın usatalık eseri olduğu için ayrı bir öneme sahiptir. Bu şehre geldiğinizde, ilk işiniz bu eşsiz eseri görmek olmalıdır.

Edirne Gergi Tavan Modelleri

Gergi tavan, son zamanlarda teknolojinin de gelişmesi ile birlikte tavana uygulanan bir sistemdir. Bulunulan ortamın daha ferah olmasını sağlar. Bu neden ile özellikle yeni yapılan binalarda, isteğe göre gergi tavan uygulanmaktadır. Birçok insan, işten eve döndüğünde huzurlu bir eve adım atmak ister. Ferah, aydınlık olan bir salona kim adım atmak istemez ki? İsterseniz siz de bu güzelliklerden faydalanabilirsiniz. Gergi tavan modelleri için aklınıza gelebilecek her türlü model olur. O sizin zevkinize kalmış bir konudur. Genelde insanların en çok tercih ettiği modeller; doğa, deniz, çiçek, gökyüzü gibi modellerdir. Gergi tavan fiyatları, sanıldığı kadar pahalı değildir; gayet makul bir fiyata yapılmaktadır. Siz yeter ki isteyin.

Gergi Tavan Yapım Aşaması

Gergi tavan yapımı son derece kolaydır. Üstelik bu işlemler yapılırken eviniz kirlenmez. Uzmanlarımız bu konuda oldukça hassas davranmaktadırlar. Gergi tavan sektöründe lider konumdayız. Bizden bu hizmeti gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Gergi tavan, sadece evlerde kullanılan bir detay değildir; bunun yanı sıra otellerde veya alış veriş merkezlerinde de oldukça sık kullanılan detaylar arasındadır. Bulunduğu ortama ferahlık verdiği için birçok işletme tarafından da kullanılmaktadır. Edirne gergi tavan firması olarak, verdiğimiz hizmetin arkasındayız. Bizden bu hizmeti alabilirsiniz. Birçok insanın merak ettiği bir diğer önemli konuysa, bu tavanların nasıl temizlendiğidir. Hiç tereddüt etmenize gerek yoktur; gayet kolay bir şekilde gergi tavanınızın temizliğini yapabilirsiniz. Toz tutmayan bir özelliğe sahiptir. Bu özelliği dolayısı ile de birçok insan tarafından tercih edilir.

Nitelikli Temalar İle Gergi Tavan Projeleri Sunuyoruz

Kurumsallık bir çerçevede nitelikli temaları kontürleme ayrıntıları ile sadeleştiren, lüksleştiren ve özelleştiren usta gergi tasarımcılarımız ile hizmet anlayışının bilinciyle şık mimari tavanları sunuyoruz. Bu konuda her zaman geçmişi simgeleyen çizimler ve çağdaş yenilikleri yansıtan temalar üzerinde durarak, ferah yaşam alanlarının olağanüstü gergi tavan modelleri ile şekillenmesine olanak veriyoruz. Minimal tarzda şık tasarımlar sağladığımız gergi uygulamalarımızı şimdiye kadar ilçede bulunan adalay düğün salonu, ırmak düğün salonları, Edirne sultan 1. Murat devlet hastanesi, safir okulları Edirne kampusu, Trakya üniversitesi yabancı diller yüksekokulu gibi alanlara yönelik harika temaların dijital baskılama ve germe icralarını tamamladık. En cazip görsel desenleri sizlerde mekanlarınız için tasarlatabilirsiniz.

Keşan Gergi Tavan

Edirne’nin bir ilçesi olan Keşan bulunduğu nokta itibari ile Trakya havzasında nadide toprakların geçit alanlarında yer almaktadır. Marmara bölgesinde şekillenen ilçe tarihi mimarileri hakkında özgüsel değerlere sahip olarak her yöreden gelen turistlerin konaklama ve gezi amaçlarına uygun görsel olguları ile misafirperver bir yerdir. Dekorasyon konularında girişim gelişimlerine bir hayli ayak uyduran ilçenin iç mimari fonksiyonelliği tartışmasız olarak etkileyici, modernize tasarımlarına hakimdir. Firmamız Keşan gergi tavan alanında ustalaşmış çalışanları ile tabiat güzellemelerini tasarım – dekor hizmetleriyle farklı teknik biçimleriyle mimarilerin tavanlarına kaliteli bir şekilde akdetmektedir. Tekniksel tasarımlarımızı apayrı manzaralar, şekiller, birleşimsel armonilerle yaşam alanlarının tavanlarına yapılandırmakta ve şahane etkiler sağlamaktayız.

Sıra Dışı Dizaynlara Sahip Mekanlarla Uyumlu Gergi Tavan Hizmetlerimiz

Firmamız güvenilir ve hijyenik profilleri içeren germe işlemleri ile mekanların yapısal canlılığını destekleyen marjinal temalarla hizmet vermektedir. Bölgenin sıra dışı dizaynlara sahip mekanlarına ve kurumsal işletmelerine nafiz belirginlikte, kaliteli, doğal, etkili, minimal figür desenleri ile muazzam gergi tavan tasarımlarını bilgili çalışanlarımızla pratikçe hazırlayıp, hassasiyetle dekorunu sağlamaktayız. Firmamız mekanların akıcılık yönelimlerini daha da güzellemek için basık ve dar görünümlü alanlarına transparan germe işlemi uygulayarak, profesyonellikle çalışma ifalarına devam etmesinde yardımcı olmaktadır. Uzun zamandır bir hayli gelişme kat eden Keşan ilçesinin seri yapılaşma entegrasyonları kapsamında Saros hotel, prestige hotel Keşan, özel Keşan hastanesi gibi işletmelerine önemle gergi hizmeti sunan firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteli Gergi Tavan Modelleri Çalışmalarımız

Kurumsal hizmet anlayışıyla farkı yapıların kaliteli görselliğine uyumlu profiller ile modernize ihtimam sağlayan firmamız, olağandışı tasarım fikirleriyle germe, baskılama alternatiflerini hassasiyetle sunmaktadır. Kaliteli gergi tavan modelleri alanında çalışmalarını süratli bir tutumla devam ettiren firmamız şık dekorasyon hizmetlerini ilgili mercilere profesyonellikle sunmaktadır. Gün doğumu – batımı gibi doğa efektlerinin yanı sıra çizgisel geometrileri de tasarımlarında özenle işleyen firmamız, Trakya üniversitesi Keşan meslek yüksekokulu ve görgülü düğün salonu, Keşan spor düğün salonu gibi konumlara özellikli profil uygulamaları yapmıştır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve kişiye özgü gergi çalışmalarını mekan içlerine yönelten firmamızı bu konuda sizlerde tercih edebilirsiniz.

Uzunköprü Gergi Tavan

Edirne ilinin melih ilçelerinden olan Uzunköprü bulunduğu topraklar içinde geniş bir alana sahip olup, orta kısımlarda yer almaktadır. Arazi genişliği ile Marmara ve Trakya bölgesinde şekillenen Uzunköprü ismini de su kemeri üzerindeki son derece büyük olan geçitten almaktadır. Mükemmel alt yapısal kaynaklara ev sahipliği yapan bölge vadisi üzerindeki tarihi mimarileri ve doğa güzellikleri ile şahane bir şekilde kentleşmeye doğru ilerleme kaydetmektedir. Hem ulaşım araçları hem de doğa turizmi yönünde harika aktivitelerin yapımı için bir çok imkanı içeren ilçede firmamız dekor tasarılarının ifalarını sürdürmektedir. Uzunköprü gergi tavan alanında üst düzey hizmetler sağlayan firmamız, tahayyül ettiği projeler ile mimarilerin iç temalarının çevresindeki görsel manzaralarla donatımını itinayla yapmaktadır. Gergi sistemlerinin en parlak ve ferah dokular sunan dizaynlarını mekanların yüzeysel kısımlarına profesyonelce yapan firmamız, gökçek görsellere hakim tasarımları sizlerin alanlarına hemen yapılandırabilmektedir.

Gergi Tavan İşlemlerinde Özenli Çalışmalar Ve Projeler Tasarlamaktayız

Firmamız özel bir dekorasyon sisteminin parçası olan gergi projelerini itinayla merkezi konumlara ve eğlence alanlarına hızlı çözümler üreterek, kaliteli elemanları ile çalışmalarını sunmaktadır. Özverili bir şekilde tavan biçimlerine uyarladığımız desenli ve sade gergi manzara icralarımızın montajında da pratiklik sunan firmamıza bu hususta ulaşım sağlayarak, sizlerde mekanlarınızın güzelleme sanatıyla buluşturabilirsiniz. Firmamız kaliteli projelerle iç mimarinin gergi tavan işlemlerinde sizleri yalnız bırakmamakla birlikte mekanların akışkan hareketlilikleri çerçevesinde modern profilleri sunarak, yeni baştan dekor fiiliyatları ile hizmet vermektedir. Alanında son derece başarılı gergi profilleri hazırlayan firmamız karaca otel işletimine, Trakya üniversitesi Uzunköprü meslek yüksekokuluna yönelik benzersiz temalarla hizmet vermiştir.

Uzunköprü Gergi Tavan
Uzunköprü Gergi Tavan

Özel Grafik Tasarımları İle Gergi Tavan Modelleri Uygulamalarımız

Kurumsal hizmet anlayışıyla gerginin temasal fikirlerinde eşsiz projelere imza atan ve son derece keyif veren mekan atmosferine imkan veren firmamız profesyonel bir şekilde dijital baskılarını uygulamaktadır. Envai çeşit renk içeriğini gergi tavan modelleri tasarımlarının arasında düzenlemekle birlikte ebruli ışıklandırmalar ile müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda şık mekanlar oluşturmaktayız. Bölgenin merkezindeki inci düğün salonuna ve Uzunköprü devlet hastanesi gibi alanlarına özel grafik tasarımlarımızı sunan firmamız oldukça ekonomik hizmetlerini sizlere de itinayla aksetmektedir.

İpsala Gergi Tavan 

Edirne ilinin ilçeleri arasında İpsala yer almaktadır. Oldukça sakin ve huzur dolu bir yerdir. Edirne merkezi gibi kendini geliştirmeye çabalamaktadır. Burada yaşayan insanlar geçim kaynaklarını genellikle pirinç, buğday, mısır, patates gibi ürünlerden geçinmektedirler. Yunanistan’a il sınırı vardır. Buraya geldiğiniz zaman herkesçe bilinen ve ünlü olan Meriç Irmağına mutlaka gitmeniz gerekmektedir. Ulaşımda herhangi bir problem yoktur. Yollar asfalt olmasından kaynaklı olarak her bölgeye rahatlıkla ulaşım sağlanır. Buraya geldiğiniz zaman önce Edirne merkezini gezip ardından farklı bölgelerine gidebilirsiniz.

İpsala gergi tavan

İpsala Gergi Tavan Nedir? Nerelerde Kullanılır?

İpsala gergi tavan firması olarak dilediğiniz her noktayı modern bir hale getirerek yaşadığınız yeri daha farklı bir görünüme kavuşturmayı amaçlamaktayız. Firmamız düğün salonları gibi halka açık olan yerlere gergi tavan hizmeti vererek daha şık bir ortam yaratmıştır. Evlerinizde, işyerlerinizde istediğiniz her noktaya bu hizmet verilmektedir. Hangi alana gergi tavan yaptırmak isterseniz ekibimiz tarafından o bölgeye gelinerek gergi tavan montajı yapılır. Gergi tavan modelleri talep arttıkça sürekli olarak yenilenmiş ve her zevke hitap edecek şekilde farklı farklı modeller öne çıkmaktadır. Renkli baskı olarak da rahatlıkla yaptırabileceğiniz bu ürünü salonlarınızda dekoratif amaçlı da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sade ve şık bir görünüm isterseniz düz sade baskılı olanlardan kullanabilir ve salon takımınıza da uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. İşyerleriniz de müşterilerinize daha modern bir görünüm kazandırarak ortamınızı değiştirebilirsiniz.

İpsala gergi tavan

Gergi Tavan Özellikleri Nelerdir?

Gergi tavan özellikleri şu şekildedir;

 • Herhangi sarsıntıdan dolayı çizilme ve yıpranma söz konusu olmaz.
 • Uzun yıllar rahatlıkla kullanıma uygundur.
 • Dilerseniz kullanmak istemediğiniz zaman sökerek montaj işlemini de rahatlıkla yapabilirsiniz.
 • Temizliği kolaydır. Ekstra özel bir temizlik malzemesi kullanmanıza gerek kalmaz.
 • Renkli baskı yaptırmak isterseniz renginde solma yaşanmaz.
 • Bakım ya da boya gerektirmez.
 • Estetik bir yapısı vardır.
 • Üzerine spot ışıkları kullanarak salonlarınızda loş bir ortam yaratabilirsiniz.
 • Su ya da nemden etkilenmez. Buna bağlı olarak kabarma olmaz.
 • Gergi tavan malzemesi esnek bir malzeme olmasından kaynaklı olarak yırtılma gibi problemler yaşanmaz.

Havsa Gergi Tavan

Edirne’nin kuzeyinde olan Havsa ilçesi, zengin doğa güzellikleri ile Lalapaşa yaylası içinde konumlandırılmıştır. Bağlı olduğu ilin merkezi noktaları arasında bulunan ilçenin toprak örtüsü, doğa bitkileriyle kaplı olarak çevresindeki komşu bölgeleri ile de muazzam bir şekilde etkileşim halindedir. Trakya bölgesinin iç kısımlarında yer alan güzel yerleşim alanında tarım üretkenliği geliştirilmiş, ulaşımsal kaynaklar genişletilmiş olarak hayranlıkla izlenilen noktalar arasına katılmayı başarmış ilçelerden birisidir. Tarihi görselleriyle bütünlük sunan ilçenin yapısal mimarileri ise acar şekillerle dekorunu ön plana çıkarır biçimde olmaktadır. Havsa gergi tavan firması olarak kalifiyeli elemanlarımız ile çevre dokusuna duyarlık göstererek, doğanın içinde yankılanan manzara dokularını, figür krokilerini eğitici ve bireysel işletim alanlarına geniş çaplı hizmetler sağlamaktayız.

Havsa Gergi Tavan

Etkileyici Gergi Tavan Tasarımlarımızdan Yararlanın

Firmamız güven içeren ve hassalık içeren gergi modellerinin tasarım uygulamalarında oldukça dikkatli tutum sergileyerek, her zaman her mimarinin tavan kısımlarına profesyonellik çerçevesinde yerleştirme – montaj yapmaktadır. Etkileyici profillerin en hit proje çalışmalarını itinayla yürüten firmamız dijital baskılama yöntemleri ve tavanı tamamen kaplayan desen çeşitleri ile gergi firmaları arasında öncü hizmetler sağlamaktadır. Her bir montaj çerçevesinde hünerlerini sergileyen ve özgün dekoratif tasarımlarını özenle alanın istenilen bölümlerine göre yapan firmamız gergi tavan konusunda farklı ifaları gözeten merkezi mimarilere hizmet vermektedir. Talepler doğrultusunda firmamız, Havsa belediye yazlık düğün salonu gibi alanların germe faaliyetlerini üstlenerek, anti bakteriyel malzeme kullanımı ve oldukça hafif profilleri ile marjinal mekanlar oluşturmuş durumdadır.

Havsa Gergi Tavan

Her Yerde Tercih Edilen Gergi Tavan Modelleri Ve Kaliteli Uygulama Hizmetlerimiz

Kurumsal hizmet anlayışıyla her türlü yaşam alanında estetik duran ve tercih edilen modelleri ile mekanlarınıza tavan süsleme projelerimizle canlılık katmaktayız. İlçenin değerli konumlarına gergi tavan modelleri ile hizmet veren firmamız tecrübeli ustalarıyla uygun şartlarda tasarım ve montajını yapmaktadır. Bu konuda gelişim kriterlerine oranla sayıca fazla germe süslememizi Ara otel, Türkay otel mevkilerine, Şahika Raika Faika Ertürk kardeşler Anadolu lisesine, Havşa ilçe hastanesine vb. gibi ilçede yer alan kurumlara sunduk ve gök temalı, orman temalı, deniz temalı projelerimizle beğenilen marka haline geldik. Bu yüzden sizlerde uygun fiyatlarla  gergi hizmetlerimizden yararlanarak, mekanınızın görsel temasına farklılıklar katabilirsiniz.

Meriç Gergi Tavan

Edirne’nin orta kısımlarında yer alan Meriç ilçesi aynı zamanda Trakya bölgesinin en duru nehrinin ismini taşımaktadır. Muazzam tarihi geçitleri, yemyeşil yayla alanları ile Marmara bölgesinin en eski yerleşkeleri arasına girmektedir. Uzunca yıllar ev sahipliği yaptığı nehir köprüleri, mimari dokuları ile bölge marjinal manzaraları içermekte ve cana yakın insanların yaşam sürdüğü noktalardan olmaktadır. Meriç ilçesinin esrarengiz yerleşkelerin içinde önemli bir yeri olarak doğası güzellikleri ile de baş döndüren etkilere sahip noktalardandır. Meriç gergi tavan alanında önemli kurumlar ve bireysel yaşam noktaları için dekoratif desenlerinin arka temalarını farklı efektlerle bütünleştiren firmamız oldukça hoş görsel profiller ile derinlik sağlayan hizmetler vermektedir. Çoğunlukla renkli çalışmalar gerçekleştiren firmamız alanların iç mimarisinin duvarlarına tasarımsal temalar ile yeni baştan dekor yapılandırması sunmaktadır.

Meriç Gergi Tavan

Şık Dekor Alternatifleri Sunan Gergi Tavan Hizmetlerimiz

Firmamız kaliteli dekor uyarlamalarını çevresel nidalar ile birleştirmekte olup, hijyenik profillerle mekan içlerinin ambiyansını değiştirmektedir. Renklendirmeli ve ışıklandırmalı gergi işlemlerinde kaliteli profiller ile her alana şık dekor alternatifleri sunan uzman kadromuzla tavan şekillerine uyumlu, oldukça belirgin desenleri profesyonelce yapılandırmaktayız. İç mimarilerinin dekor ve eşya imtiyazları çerçevesinde bedi güzel motifleri, gergi tavan işlemlerimize taşıyarak, son derece şık mekanlar oluşturmaktayız. Firmamız kaliteli dekor görsellerini sizlerin alanlarına deneyimli elemanları ile pratik bir şekilde tasarımını yapılandırarak, işletim faaliyetlerinizi durdurmadan hizmet vermektedir. Bu konuda dikkat çekici ve akustik mekan tavanları meydana getiren firmamız Meriç ilçe devlet hastanesi, Meriç çok programlı lisesi gibi alanlara sükunet duruluğu sunan gökyüzü temalarıyla hizmet vermiştir.

Modern VE Işıltılı Gergi Tavan Modelleri İle Huzur Veren Dekorasyon Sağlıyoruz

Kurumsallık imtiyazlarıyla gelişimsel yapıların iç havasını etkileyici kılan germe uygulamalarının özel ve canlı desenleri ile profil krokilerini hazır eden firmamız, estetik dekorasyonlar sunmaktadır. Firmamız gergi tavan modelleri ile alanların huzurunu dengelemek ve sakinliğini artırmak için kimi zaman çok sade kimi zamanda çok hareketli renk armonilerine sahip profillerin tasarımlarını sunmaktadır. Firmamız alanında çok yetenekli elemanları ile Meriç düğün salonlarının tavanlarına, Meriç merkez otellerinin tavanlarına perspektif görseller sunan hareketli geometri şekilleri ya da atmosferini değiştiren çiçek profillerini özenle yapılandırmaktadır. Talep ettiğiniz alana memnuniyetinizle dekore ettiğimiz gergi uygulamalarını firmamız cazip fiyatlarla sunmaktadır.

Enez Gergi Tavan

Enez ilçesi Edirne ilinin güzel yerlerinden bir tanesidir. Edirne merkeze 170 km mesafede bulunan ve aynı zaman da Yunanistan sınırı olan İpsala beldesine de 21 km mesafede yer almaktadır. İstanbul’dan gelenler için yaklaşık olarak 2 ya da 4 saatlik bir yolculuk ile Enez beldesine rahatlıkla ulaşılabilir. Yolları gelişmiş olmakla birlikte asfalt bir yol üzerinden rahatlıkla kendi aracınız ya da otobüsler ile gidebilirsiniz. Enez beldesinin yakınında bir Altınkum sahili olmasından dolayı yaz ayları geldiği zaman tatil yapma imkanı elde edebilirsiniz. Sakinliğin hakim olduğu plajda dingin bir ortam olmakla birlikte tertemiz berrak bir denizi vardır. Enez beldesinde görebileceğiniz hem göl hem de deniz bulunmaktadır. Geldiğiniz zamanlarda buraları gezebilir ve Enez beldesinde köfte yiyerek vakit geçirebilirsiniz. Sakin ve gürültüden uzak bir yer olmasından dolayı yaşanabilecek yerler arasındadır.

Enez Gergi Tavan

Enez Gergi Tavan Modernliğe Modernlik Katıyor

Enez gergi tavan firması olarak hem okullarda hem çevrede mevcut olan düğün salonlarında hem de ev ve işyerleri gibi birçok noktayı daha farklı daha modern bir hale getirmektedir. Dilediğiniz her noktaya rahatlıkla yaptırabilirsiniz. 1. Sınıf kaliteli malzemeler kullanılarak istediğiniz bölgenin atmosferini anında değiştirebilirsiniz. Genellikle evlerin salonlarında ve banyolarında kullanılan gergi tavanlar farklı gergi tavan modelleri ile sizlerin zevkine hitap edecek şekildedir. İstediğiniz ve beğendiğiniz modeli seçerek ister renkli isterseniz de sade olarak yaptırabilirsiniz. Dilerseniz spot ışıklar ile süsleyebileceğiniz gergi tavanları akşamları gözlerinizi dinlendirmek amacıyla da kullanabilirsiniz.

Enez Gergi Tavan Özellikleri Nelerdir?

Enez gergi tavan özellikleri şu şekildedir;

 • Esnek bir yapıya sahip olmasından dolayı herhangi bir kırılma durumu söz konusu değildir.
 • Montajı kolaydır. Ekibimiz tarafından monte edilir. Dilerseniz kendiniz daha sonra çıkarıp sonra tekrardan kullanabilirsiniz.
 • Yırtılma aşınma gibi problemler söz konusu değildir.
 • Renkli olarak yaptırmak isterseniz renginde solma yaşanmadan aynı canlılıkla yıllarca kullanabilirsiniz.
 • Hijyeniktir ve temizliği kolaydır. Nemli bir bez ile rahatlıkla silebilirsiniz.
 • Her forma girebilen bir malzeme olmasından dolayı istediğiniz modeli yaptırabilirsiniz.
 • Boyama yapmanıza gerek yoktur.

Süloğlu Gergi Tavan

Edirne ilinin ilçelerinden olan Süloğlu, Trakya bölgesinde bulunup, traklara kadar dayanan bir geçmişe sahiptir. Osmanlı imparatorluğu döneminde önemli bir yere sahip olan Süloğlu geçmişteki haritalarda Süleköy olarak adlandırıldı. Geçmişte hem savaşların yaşandığı hem de pek çok devletlerin himayesi altına girdiği görülen Süloğlu ilçesi cumhuriyet döneminde Edirne iline bağlanarak 1967 yılında belediye 1991 yılında ilçe olarak bu günlere kadar geldi. Doğuda Kırklareli, batıda Edirne, güneyde Havsa, kuzeyde ise Lalapaşa ilçeleriyle komşu olan Süloğlu ilçesi, il merkezine 32 km uzaklıktadır. Tamamen yükseltisi az yayvan tepelerle çevrili olan ilçe, ova görünümündedir. Sert bir kara iklimine ve kuru ormanlara sahiptir. ormanın olmaması bozkırların oluşmasına sebep olur.

Süloğlu Gergi Tavan

Tarımla uğraşan bu ilçe oluşan bozkır alanları tarla olarak kullanarak, geçim kaynağını buğday, ayçiçeği ve mısır üretimiyle gerçekleştirir. Son yıllarda geliştirilen Edirne Osg ilçe sınırlarında bulunduğu için bölgeye oldukça katkısı bulunmaktadır. Pek çok firma burada ilçenin gelişimine katkıda bulunmaktadır. Örneğin Süloğlu gergi tavanson dönemlerin en popüler işletme ağına sahip olan bir firma olup, mutlaka ziyaret etmeniz gereken yerler arasında yerini almaktadır

Sektörün En Kaliteli Hizmetleri

İlçede tarih öncesi dönemlerine ait anıt mezarlar menhit ve dolmen, traklara ait tümülüsler gibi tarihi özellikleri bünyesinde barındırarak pek çok ziyaretçiyi misafir etmiştir. Özellikli bir ilçe olan Süloğlu osb bölgesinde kurulmasından dolayı pek çok firmanın iş sahası oluşturmasını ve şehrin tanıtımına katkı sağlamasını desteklemektedir. Bu işletmeler arasında yerini alan firmamız gergi tavan hizmetine soyunarak tasarladığımız desenler ile ilçenin gelişmesine katkıda bulunmayı hedeflemektedir. Son yılların en modern tasarımlarıyla giderek yaygınlaşan bir sektör haline gelen tavan süslemeciliği Süloğlu ilçesinde pek çok konaklama, okul, hastane gibi yerlerde tercih edilerek bu sektörün kalıcılığına katkıda bulunmuştur. Bizlerde firma olarak, geçmişten günümüze kadar gelen iç dekorasyon örneklerinden yola çıkarak ilçede bulunan Süloğlu anaokulu, Süloğlu ilçe devlet hastanesi, Süloğlu ilçe milli eğitim müdürlüğü gibi kurumsal alanlarda yatığımız hizmetlerle adımızı duyurarak sektörün en kaliteli tavan süslemeciliği hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

Süloğlu Gergi Tavan

Tavan Süslemeciliğinde Dikkat Çeken Modeller İle Hizmetinizdeyiz

Firmamız son yılların en modern entegre tesislerinde hizmetine devam etmekte olup, pek çok gergi tavan modelleri ile müşterilerimizin isteklerine cevap vermektedir. Teknolojik imkanlardan faydalanarak üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz kolay temizlenebilir, çevre dostu, su ve neme dayanıklı olup, lake tavan, 3d tavan, zemin kaplama ve iç dekorasyon çalışmalarımızla dekorasyon alanında hizmet vermekteyiz. Firmamızı tercih ederek garantili hizmet ve kurumsal işleyişle zamanında teslim edilen süslemeciliğimizden faydalanabilirsiniz. Her zaman isteklerinize cevap bulabileceğiniz firmamız ev veya iş yerlerinize farklı bir hava katmanız için sizlere yardımcı olmaya devam etmektedir.

Lalapaşa Gergi Tavan

Lalapaşa Mimar Sinan’ın izlerini taşıyan Edirne’nin nadide ilçelerinden biridir. İlçe ismini Lala Şahin Paşa’dan alan bu ilçe görülmeye değer güzellikler ile bezenmiştir. Birçok gezilecek yere sahip olan Lalapaşa ilçesinde görülmeye değer olan dolmenler tarih öncesinde mezar olarak kullanılan ve üç büyük taştan oluşmuş olan yapılardır.

Geçmişten izler taşıyan bu nadide ilçe de evler de aynı özen ile dizayn edilmektedir. Sizde evinize yeni bir yüz kazandırmak istiyorsanız ve ölümsüz anılarınızı film seyrederken ya da gözlerinizi açtığınız her an görmek istiyorsanız gergi tavan hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Lalapaşa Gergi Tavan

Gergi Tavan Nedir?

Gergi tavan PVC  membran ve özel üretilmiş profillere gerilen kumaş üzerine istenilen desenin dijital baskı sistemi ile basılması ve bunun tavana kolaylıkla kısa sürede montajı ile oluşturulur. Evinizin odalarına daha ferah ve aydınlık bir görünüm kazandırmak istiyorsanız gergi tavan modelleri uygun olanı seçebilirsiniz.

Gergi Tavan Avantajları Nedir?

Ölümsüz anılarınızı yaşatmak istiyorsanız ya da sevdiklerinizin anılarını her zaman canlı tutmak istiyorsanız evinizin tavanlarına gergi tavan yaptırmak doğru tercih olabilir. Gergi tavan üzerine UV resim baskı yapılabilir. Zamana meydan okuyan bu doku yıllar geçtikçe ilk gün ki canlılığını korur ve zamanla çatlama ve ayrılma gibi sorunlar yaşamazsınız. İster aydınlatma ister dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Ankastre aydınlatma armatürleri kullanarak ürün aydınlatma amaçlı da kullanılabilir. Esnektir ve deformasyonlara dayanıklıdır. Rengi solmaz. Su ve nemden etkilenmez. Zaman içerisinde yıpranmaz bu sebeple boya ve bakım gerektirmez. İstenilen zaman da kolaylıkla silinerek temizlenebilir. Hijyeniktir. Ultraviyole ışınlardan etkilenmez.

Lalapaşa Gergi Tavan

Gergi Tavan Modelleri

1.sınıf Avrupa malzemeleri kullanılarak hazırlanan gergi tavanlar evinize renk katacak ve yeni yüz kazandıracaktır.

Tercihiniz sadelikten yana ise üzerinde desen olmayan transporan ışıklı gergi tavan modeli tercih edebilirsiniz. Evinize şık bir görünüm kazandırır. Işığı homojen şekilde dağıtır ve gözleri rahatsız etmez. Enerji tasarrufu sağlar.

Lake doku gergi tavan renkli dokuya sahip olan istenilen resmi üzerine dijital baskı sistemi ile basılabilen gergi tavan modelidir. Ev, ofis, yüzme havuzu, otel, restoran, düğün salonu vb her alanda kullanılabilir. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz