Bursa gergi tavan olarak Bursa da ve çevre illerde gergi tavan imalatı ve tüm montaj işlemlerini bilfiil uygulamaktayız. Gergi tavanlar mekanlara ışık ve görsellik açısından bir farklılık kazandıran,estetik bir görüntüye kavuşmasında etkili olan bir fonksiyonel çalışma olarak tanımlanabilir. Firmamız gergi tavan sektöründe müşterileri bazında yaptığı kaliteli işlerle ve kullandığı malzemelerin üstünlüğü ile artı bir değer kazanmayı başarmıştır. Biz bu işleme dekorun sanata dönmüş hali olarak ismi yakıştırdık zira bir dokunuşla mekanın deyim yerindeyse yaşam kalitesinin artışını gözle görebilmek mümkündür. Dekorasyon sektörü saygınlık ve güvenilirlik beklenen bir sektördür. Bünyenin kalifiye elemanlar ile bir bütünlük içinde olduğunu görmek isteyen müşteri potansiyel olarak bunu talep eder. Biz mekanları doğallığından uzaklaştırmadan modern çizgide bir fark yaratmak için çaba gösteren bir ekibiz, 1.sınıf kaliteli malzemelerimizle işe başlar ve öyle de teslim ederiz.

Bursa Gergi Tavan Çalışmalarımız

Bursa Gergi tavan sistemi, çeşitli renk ve dokularda ister tavana, ister duvara dekoratif amaçlı olarak ısıtıldığı için istenilen forma girebilen bir tekniktir. Herhangi bir bakım ve boyamaya gereksinimiz yoktur, rahatlıkla temizlenebilir, hijyeniklik özelliği dikkat çekicidir, gerektiğinde sökülüp tekrar montaj da yapılabilir. Gergi tavanlarda renk kartelası da istenilen renge göre ya da mekanın uygunluğuna göre şekillenebilir. Mesela üç boyutlu Bursa gergi tavan modelleri isminden de anlaşılacağı üzere üç boyutlu ve istenilen şekle göre tasarlanabilen bir yapıdadır. Uygulanacak yaşam alanında talebe göre şekillenen bu sistemde dekoratiflik özelliği her zaman ağır basan noktadır.

Profesyonel Hizmet İçeriği

Firmamız kalite ve profesyonellik gereği, tek vizyonunun %100 müşteri memnuniyeti sunmak olduğu bilinmelidir. Modern ve farklı mekanlar ortaya çıkarmak her zaman için değişmeyen ilkedir. Sektörde güvenilirlik sıfatını almak kadar önemli bir detay yoktur, aldığımız güvenle işimizin sürekliliğinin doğru orantıda olduğunun bilincindeyiz. Her zaman yenilikçi adımlar atmayı benimseyen, özgün tasarımlar ancak bir o kadar da ekonomik anlamda zorlamadan uygun yaklaşımlar sergileriz. Neden gergi tavan denildiği zaman cevabımız nettir. Yaşam alanınızı ferahlatmak, daha huzurlu daha yalın bir o kadar da çekici bir hale getirmek istemez misiniz? Soru cevaplama sırası sizde. Eğer cevabınız evetse bir telefon uzağınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Biz tecrübeli ve dinamik kadromuzla her geçen gün bir adım öteye gitme misyonu taşıyan bir firmayız ve tek amacımız gelişen sektöre ve sisteme aynı hızla ayak uydurabilmektir.

Büyükorhan Gergi Tavan

Büyükorhan Bursa iline bağlı, yaklaşık 10 bin nüfuslu şirin bir ilçedir. İlçenin ismi tarihi kaynaklarda çok geçmemekle birlikte Adriyanus ve Orhan Gazi’nin av sahası olarak bilinmektedir. İl merkezine yaklaşık 82 kilometre mesafede bulunan Büyükorhan ilçesinde Marmara ikliminin özellikleri görülür. İlçede termal su kaynakları bulunmaktadır ve tarımsal sulamada kullanılmaktadır. İlçede yayla şenlikleri yapılmaktadır. İlçenin en önemli ekonomik faaliyetleri tarım ve hayvancılıktır.

Büyükorhan Gergi Tavan Hizmetleri

Gergi tavan sistemleri Roma döneminden günümüze kadar ulaşmış tavan süsleme işidir. Geçmiş dönemlerde olduğu gibi günümüzde de tavanlara zenginlik katan gergi tavanlar her gün gelişmektedir. Büyükorhan gergi tavan sistemleri denildiğinde ismi en duyulmuş olan kurum firmamızdır. Zira Büyükorhan’da bulunan birçok pansiyon, otel, kültür merkezi, okul ve hastanenin eşsiz tavan sistemleri firmamız tarafından inşa edilmiştir. Müşteri kitlemizin devamlı şekilde gelişmesi ve olumlu geri dönüşlerin yapılması firmamızı gururlandırmakta ve daha fazla çalışmak konusunda cesaretlendirmektedir. İç tasarım alanında öncü firma olmanın bir gereği olarak firmamız sürekli şekilde kendini yenilemekte, arge çalışmalarına katılmakta ve ürün portföyünü yenilemektedir. Bunun yanında personellerinin teknik olarak ilerlemesi için onları periyodik olarak seminerlere göndermektedir.

büyükorhan gergi tavan
büyükorhan gergi tavan

Grup çalışmasına önem vermeyen, uyum içinde çalışmayan ve sektördeki teknikleri, hammaddeleri takip edemeyen firmalara gergi tavan gibi hassas bir hizmetin tevdi edilmesi hem zaman hem para kaybıdır. Yıllardır sektörün içinde olan firmamız düşlerinizi süsleyecek bir gergi tavan uygulamasını gerçeğe dönüştürmek için sizleri beklemektedir.

Büyükorhan Gergi Tavan Modelleri Nelerdir?

Transparan, uv ve lake baskılar bilinen ve en çok talep gören gergi tavan modelleri olarak karşımıza çıkar. Transparan modeller ışığı dağıtma bakımından diğerlerinden daha avantajlıdır. Işık tasarrufu da yapar. Bu model genelde büyük alanlar ile yatak odalarında tercih edilir. Düz ve dairesel yapıda olabileceği gibi geometrik ya da kubbe şeklinde dizayn edilmiş gergi tavanlar da bulunabilir. Katalogda bulunan desenler dışında müşteri tarafından yapılması istenilen herhangi bir görsel de uzman kadromuz tarafından gergi tavan modeli olarak baskıya alınabilmektedir. Baskının konusu doğa, şehir, çiçek, hayvan ya da gökyüzü gibi akla gelen ve tarif edilebilen her şey olabilir. Yaşam alanlarınızı bize emanet edin, sizi hayallerinize kavuşturalım.

gergi tavan
gergi tavan

Gergi Tavanın Ne Gibi Avantajları Vardır?

Büyükorhan gergi tavan modelleri fiyat bakımından avantajlıdır. Hem evinize ya da işyerinize sıra dışı bir görüntü kazandırır hem de sağlamdır. Pratiktir, geri dönüştürülmesi kolaydır, yangına dayanıklıdır. Renk ve canlılığını kesinlikle kaybetmez. En önemlisi de zararlı bir hammadde içermez. Akustik bir aydınlatma sağlar. Her türlü tavana uygun olduğu için, kendine has bir güzellik katar. Kırılmaz ve çatlamaz bir yapısı vardır. Parlaklığını yıllar geçse de kaybetmez, ilk günkü gibi durur. Hijyeniktir, insan sağlığına karşı bir zararı yoktur.

Gemlik Gergi Tavan

Bursa’nın ilçelerinden bir tanesi de Gemlik ilçesidir. Tarihi ve kültürel yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Buranın kendine has güzellikleri vardır. Berrak denizi ve havası oldukça güzeldir. Burada yaşayan insanların geçimi genel olarak tarımcılıktır. Tarımcılık ile uğraşılıp geçim o şekilde yapılmaktadır. Genel olarak zeytincilik ön plandadır. Neredeyse Türkiye’nin en güzel zeytinlerini Gemlik üretmektedir. Sofralarınıza gelen lezzetli zeytinler Bursa’nın Gemlik ilçesinden size sofralarınıza gelmektedir. Aynı zaman da balıkçılıkla da geçimini sağlayan insanlar vardır. Her türlü balık olmasından dolayı bu alana da oldukça yoğunlaşır. Gezilecek yerler bakımından Aytepe’ye mutlaka gidilmesi gerekmektedir. Burada manzara oldukça müthiş görünürken bütün Gemlik ayaklarınızın altında kalmaktadır. Küçük kumla kasabası da şirin mi şirin bir köydür. Yeşil doğası ve eşsiz havası ile oldukça güzeldir. Denizi ve sahili oldukça güzeldir.

gergi tavan
gergi tavan

Gemlik Gergi Tavan Özellikleri Nelerdir?

Gergi tavan yaptırmaya karar verdiğiniz zaman ortam içerisinde daha loş ve daha ferah bir ortam oluşturarak içerisinde ki spot ışıkları akşam olduğunda açarak gözlerinizi dinlendirebilirsiniz.

 • Uzun yıllar boyunca kullanıma uygun olan bu gergi tavanları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
 • Renkli ya da daha sade modelleri seçebilir. Renkli seçtiğiniz zaman da herhangi solma gibi problemler ile karşılaşmazsınız.
 • Montaj işlemi oldukça kolaydır. Fazla vaktinizi almadan hemen monte edilir.
 • Su ve nemden etkilenmez. Temizlik hususunda ise nemli bir bez ile temizleme işlemini yapabilirsiniz

Gemlik Gergi Tavan Nedir?

Gemlik Gergi Tavan
Gemlik Gergi Tavan

Gemlik gergi tavan evlerinizi, işyerlerinizi, hastaneleri, düğün salonlarınızı daha modern göstermek ve ortamda ki bütün havayı değiştirmektedir. Oldukça şık ve güzel dururken aynı zaman da sevdiğiniz gergi tavan modelleri ile sevdiğiniz dekorları evinize taşıyabilirsiniz. Gergi tavanlar evinizin, ofisinizin her yerine tavana, duvara istediğiniz bölgeye rahatlıkla yapılmaktadır. Evlerin içinde genel olarak banyo ve mutfakta kullanılır. Evinizin salonunda daha ferah ve daha şık bir görünüm katmak isterseniz istediğiniz desen ve modelleri evinize getirebilirsiniz. Düğün salonları ve hastanelerde de halka açık alanlarda kullanıma uygundur. Düğün salonlarını daha şık ve modern göstererek loş bir ortam yaratır.

Gürsu Gergi Tavan

Yaklaşık 85 bin nüfuslu Gürsu Bursa iline bağlı şirin bir ilçedir. Tarihi 15. Yüzyıla kadar dayanan tarihi bir yerleşim alanıdır. Tarihi çeşme, hamam, camii gibi eserler de bunun göstergesidir. Bursa il merkezine uzaklığı sadece 12 kilometredir. İlçede Marmara ikliminin etkileri görülür. İlçenin ana geçim kaynağı tarım ve hayvancılıktır. İlçede

Gürsu Gergi Tavan Hizmetleri

Gergi tavan sistemleri duvar süslemesini içeren bir iç mimari tekniği olup, geçmişi Roma dönemine kadar uzanmaktadır. Tarihi süreç içerisinde ipeklerden süsleme yapılarak renkli bir görüntü sağlanmaya çalışılmıştır. Günümüzde de sıradan tavan sistemlerinden sıkılan ve mekânlarına renk katmak isteyenlerin fazlaca tercih ettiği bir sistem haline gelmiştir.

Yaptığı hizmetlerin karşılığı olarak firmamız Gürsu gergi tavan hizmetleri ile özdeşleşmiştir.  Gürsu halkının ilk tercihi olmaya devam etmektedir. Bunun en önemli sebebi ilçedeki birçok hastane, okul ve otelin gergi tavan sistemlerinin firmamız tarafından tasarlanıp işlenmiş olmasıdır. Hizmetten memnun olan bir müşteri, yeni bir müşterinin kapısını açmaktadır. Müşterilerimizin güveni ve yoğun ilgisinden firmamız güç almaktadır.

gürsu gergi tavan
gürsu gergi tavan

Firmamız personel alımından eğitimine, hammadde temininden pazarlamaya kadar uzman kadrosu ile çalışmaktadır. Tüm enerjisini mesleğine adamayan, gereken dikkat ve özeni göstermeyen firmaların sebebiyet verdiği mağduriyetler üzücüdür. Para ve zaman kaybına sebep olan firmalar yerine tüm konsantrasyonunu gergi tavan sistemlerine vermiş olan firmamızı tercih etmek istiyorsanız, bizimle irtibata geçiniz.

Gürsu Gergi Tavan Modelleri Nelerdir?

Gürsu gergi tavan modelleri sıcak gergi ve soğuk gergi olmak üzere ikiye ayrılır. Sıcak gergilerde ısıtma yöntemi kullanılır. Sıcak gergi modellerinin en önemli özelliği aydınlatma imkânı vermesidir. Sıcak gergi ile yapılan teknikler transparan baskı, ultraviyole baskı ve akustik baskıdır. Bunlar ışığı eşit şekilde yayarlar. Soğuk gergide ise en bilinen lake baskıdır. Soğuk gergiler aydınlatma özelliği içermezler. Gergi tavanlar istenilen şekilde tasarlanır. Her türlü zemin üzerine gergi baskısı yapılabilir. Müşterinin arzu ettiği herhangi bir görsel gergi tavan teması olabilir. Kuş, çiçek, deniz, kalem gibi materyaller baskı teması olarak kullanılabilir. Duygu, sevgilerinizi ve ya anılarınızı evinizde yaşatmak istiyorsanız, firmamızı aramanız yeterli olacaktır.

Gergi Tavanın Ne Gibi Avantajları Vardır?

Gürsu gergi tavan modelleri caziptir, her bütçeye uygundur. Sizlere sunduğu keyfin yanında dayanaklılığı ile sorunsuzdur. Ateşten etkilenmez, küçük darbelerde zarar görmez, çatlama yapmaz. Ne ana malzemenin ne de baskı temasının görüntüsünde yıpranma olmaz, ilk günkü gibi uzun yıllar durur. Canlı yaşamına karşı olumsuz bir tarafı yoktur. Aksine sağlığa uygun bir yaşam alanı sağlar. Işığı yayma özelliği ile tasarruf sağladığı gibi, etkileyici bir aydınlatma oluşturur. Sökülüp takılması oldukça basittir. Garanti süresi uzundur.

Harmancık Gergi Tavan

Bursa’nın şirin bir ilçesi olan Harmancık yaklaşık 9 bin nüfusa sahiptir. İlçenin Bursa il merkezine uzaklığı 96 kilometredir. Etrafı yaylalar ile çevrili olan Harmancık, tarım dışında bir iş sahasına sahip olmadığından ne yazık ki göç vermektedir. İlçenin en önemli ekonomik etkinliği gelenekselleşen Ağustos ayı panayırlarıdır. İlçe zengin krom yataklarına sahiptir. Şu anda maden ocakları çalışmamaktadır. İlçede klasik karasal iklim etkileri görülür.

Harmancık Gergi Tavan Hizmetleri

Pvcden üretilmiş kumaşların tavanlara monte edilmesi tekniğine dayanan gergi tavan sistemleri geçmişten günümüze kadar uzanmış nadir dekorasyon tarzlarından birisidir. İpek kumaşların yerini günümüzde pvc kumaşlar almıştır. Gergi tavanlar sıradan tavan sistemleri yerine kendisini özel hissetmek isteyen kişilerin ilk tercihi olmaya başlamıştır.

Harmancık ilçesi konumu ve iklim özellikleri ile gergi tavanlar için gayet müsait bir yerleşim alanıdır. Firmamız tarafından dekora edilen Harmancık gergi tavan hizmetlerinde bu zamana kadar herhangi bir şikayet gelmediği gibi üst seviyede bir memnuniyet ile karşılaşılmıştır. Firmamız disiplinli çalışması Harmancık ilçesinde karşılığını bulmuş ve ilçedeki hastane, eğitim kurumu, otel ve işyerlerinin birçoğu tarafından gergi tavan sistemlerinin yapımı konusunda firmamız tercih edilmiştir.

Firmamızın başarısı elbette tesadüf değildir. Başarılı olmanın anahtarı önce işini sevmektir ilkesi mottosuyla yola çıkan firmamızın başarısı dekorasyon sektörüne olan bağlılığıdır. Firmamız tüm maddi imkânlarını kendi sektörü üzerine seferber etmiştir. Hammadde seçiminden personel alımına kadar tüm kararlar uzman kadromuz eşliğinde yapılmaktadır. Hammadde seçiminde firmaların takibi yapılmakta, şikayet alınan ürünler tercih edilmemekte, güvenilir şirketler ile birlikte çalışılmaktadır. Gergi tavan konusunda bilgisi ve hevesi olmayan, müşteri memnuniyetini önemsemeyen personel tercih edilmemektedir. Düzenli olarak ürün çeşidi arttırılmakta, müşterilerin seçim olanağı genişletilmektedir. Verilen garanti süreleri ve tüketici hakları firmamızın güvenilirliğini perçinlemektedir. Düşlerinizi dekora dönüştürmek gibi bir isteğiniz var ise sizi firmamıza bekliyoruz.

Harmancık Gergi Tavan Modelleri Nelerdir?

Harmancık gergi tavan modelleri iki şekilde yapılmaktadır. Ülkemizde daha çok kullanılan model sıcak gergilerdir. Sıcak gergiler ısıtıcı yardımıyla esnetilerek uygulanır. Sıcak gergilerin en önemli özeliği çeşitli baskılara uygun olması ve ışık kaynağından tasarruf yaparak eşit bir şekilde aydınlatma sağlayabilmesidir. Bu nedenle genellikle alışverişe merkezi gibi büyük alanlarda fazlasıyla talep görmektedir. Transparan baskı, ultraviyole baskı, akustik baskı sıcak gerginin teknikleridir. Lake baskı ise soğuk gerginin bir tekniği olup ışığı yayma özelliği yoktur. Hem sıcak gergi hem soğuk gergi modelleri baskıya müsaittir. Üretilen yüksek çözünürlüklü makineler ile her türlü görsel gergi tavanlara basılabilir. Bu nedenle müşteri tarafından sadece kataloglarda yer alan desenlerden birini seçme zorunluluğu yoktur.

Gergi Tavanın Ne Gibi Avantajları Vardır?

Harmancık gergi tavan sistemleri pvc kumaşlardan elde edilir. Pvc kumaş seçilmesinin sebebi hem dayanıklı olması hem de tavanda ağırlık yapmamasıdır. Bilindik tavan sistemleri belli aralıklara bakım istemesine rağmen gergi tavanların bakım derdi yoktur. Olası kirlenme durumlarında kolayca silinme özelliğine sahiptir. Kumaştan yapıldığı için yangın korkusu akla gelse de gergi tavanlar ısıdan etkilenmez, tutuşma özelliği yoktur. Normal tavanlar gibi nemden zarar görmez, akma yapmaz. Güneş ışığına karşı güçlü olduğu için renk atması yapmaz. Montajı kolaydır, kısa sürede müşteriye teslim edilir. Esneme yapabildiği için kırılma, yırtılma gibi bir durumla karşılaşılmaz.

İnegöl Gergi Tavan

İnegöl, Marmara bölgesinde bulunan Bursa ilinin yaklaşık 250.000 nüfusa sahip bir ilçesidir. İnegöl ilçesi mobilya sektöründeki başarıları ile bilinmektedir. İnegöl mobilyasının kalitesi ve modelleri ile mobilya alacak kişilerin genellikle ilk tercihidir. İnegöl ilçesinde mobilya mağazalarını gezerken mağazaların içerisinde bulunan farklı modellerdeki gergi tavanlar da müşterilerin beğenisini topluyor. Gergi tavan, alüminyum profillerin ısıtılarak istenilen model ve şekillerde mekanların duvar ve tavanlarına monte edilen görsellerdir. Gergi tavan modelleri müşterilerin hayal gücüne uygun olarak seçilerek üretilebilir.  Gergi tavan modelleri uzun yıllar yıpranmadan ve sıkılmadan kullanabileceğiniz görsellerdir. Hastanelerde, otellerde, okullarda ve mekanlarda estetik amaçla kullanılıyor. Son yıllarda insanlar evlerinin salonlarına görsel amaçlı ve hoş bir görünüm sağladığı için gergi tavan modellerini kullanmaya başlamışlardır.

inegöl gergi tavan
inegöl gergi tavan

Gergi Tavan Avantajları Nelerdir?

Gergi tavan uzun yıllar aşınmadan, zarar görmeden ve bakım gerektirmeden kullanılabilir. Gergi tavan modelleri dilediğiniz görselde sizin isteğinize uygun hazırlanabilir. Gergi tavanın çıkarılması gerektiği durumlarda bozulmadan rahat bir şekilde sökülerek tekrar yerine monte edilebilir. Yıpranan ve eskiyen duvarınız için hem geri dönüşün imkanı oluşturur hem de size ait bir ortamda dilediğiniz görseli yansıtabilirsiniz. Gergi tavan uzun yıllar şeklini koruyabilir ve yangın anında alev almazlar. Gergi tavanın içerisinde bulunan görselin renkleri solmaz, yapısı ve şekli uzun yıllar bozulmaz.  Gergi tavan modelleri bakım ve boya istemezler. Gergi tavanın kurulduğu ortam rutubet alsa bile gergi tavan nemden ve sudan etkilenmez.  Gergi tavanlar uzun yıllar ilk gün ki halleri ile kullanılabilirler.

Gergi Tavan Montaj İşlemi Nasıl Yapılır?

Gergi tavan montaj işleminde ilk önce gergi tavan havuzu oluşturulur. Müşterinin isteğine uygun olarak hazırlanan gergi tavan kutusundan çıkartılır. Oluşturulan havuzun içerisine gergi tavan profilleri yerleştirilir. Gergi tavan kenarlarından ısıtılarak profildeki yerine yerleştirilir. Gergi tavan ve profilin arasına izolasyonu sağlayacak olan izolasyon bandı yerleştirilir. Daha sonra boşta kalan alanlar yine ısıtılarak alüminyum profilin kenarlarına yerleştirilir. Gergi tavan montaj işlemi bitirilmiş olur. Sizler de evinize, iş yerlerinize ve size özel alanlarda hayal gücünüze uygun gergi tavan modellerini yaptırmak isterseniz İnegöl gergi tavan firması olarak sunmuş olduğumuz hizmetten yararlanabilirsiniz.

İznik Gergi Tavan

İznik ilçesi 45.000 nüfusa sahip olan Bursa ilinin ilçesidir. İznik ilçesi tarihi yapısı ile dünya standartlarında bir ilçedir. İznik ilçesinde bulunan tarihi yapılar, surlar ve İznik gölü özellikle yerli turistlerin çok ilgisini çekiyor. İznik ilçesi Bursa’nın en çok gezilen ilçelerindendir. İznik gergi tavan firması olarak İznik ilçesinde bulunan otellerin, hastanenin ve sosyal mekanların gergi tavan görsellerini firmamız bünyesinde uzman ekibimiz yapıyor. İznik gergi tavan fiyatları sağlamış olduğu avantajlar ve hoş görsellere bakıldığında uygun maliyetli olan fiyatlardır.

Gergi Tavan İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

Gergi tavan son yıllarda çok sık tercih edilen mekan görselleri arasındadır. Kişilerin mekanlardaki görsellik ve şıklık arayışının artması ile gergi tavan talebi de artış göstermektedir. Gergi tavan ile ilgili bilinmesi gerekenleri sayacak olursak;

1-     Gergi tavan alüminyum malzemeden yapıldığı için bozulmaya uğramaz.

2-     Gergi tavan modelleri görsellik sağladığı kadar bulunduğu mekana ısı ve ışık yalıtımı da sağlar.

3-     Mekanda restorasyon çalışması yapılacağı durumlarda rahatlıkla sökülerek tekrar yerine aynı görseli ve modeli ile monte edilebilir.

4-     Gergi tavan yapılmış olduğu mekana hoş, estetik ve ferah bir hava sağlar.

5-     Rutubet, nem ve su gibi maddelerden etkilenmez ve aşınmaz.

6-     Gergi tavan içerisindeki görseller zamanla değiştirilebilir.

7-      Gergi tavan yapımı ve montajı çok kısa sürede tamamlanabilir. Yapımı kolay ve rahattır.

8-     Gergi tavanda bulunan görseller müşterinin isteğine bağlı olarak seçilebilir.

9-     Kişiye özel modelde ve görselde gergi tavan üretimi gerçekleştirilebilir.

10-   Gergi tavan uzun yıllar boyunca yıpranma olmadan aynı şekli ile kullanılabilir.

Gergi Tavan Nereden Temin Edilir?

Son yıllarda gergi tavana olan talebin artması nedeni ile gergi tavan üreten firmalarda artış göstermiştir. Gergi tavan yapan firma seçerken firmanın kaliteli ve garantili ürün yapıyor olması dikkat edilmesi gereken bir kriterdir. İznik gergi tavan firması olarak kaliteli, garantili ve kişiye özel tasarlamış olduğumuz gergi tavanları ile sizlere gergi tavan hizmetini sunuyoruz. Dilediğiniz yerde gergi tavan görsellerine sahip olmak için firmamızdan bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Karacabey Gergi Tavan

Bursa’nın güzel ilçelerinden bir tanesi de Karacabey ilçesidir. Bursa’nın her ilçesinin ayrı bir güzelliği ve ayrı havası vardır. Karacabey ilçesinde de aynı modernlik ve aynı güzellik söz konusudur. Karacabey ilçesinde geçim genellikle hayvancılıktan yapılmaktadır. Aynı zaman da salça ve un fabrikaları gelişme göstermiş ve bunlar yanında Sütaş gibi dünyaca ünlü olan markayı yaratarak iş hacmini genişletmiştir. Karacabey ilçesinde gezilebilecek birçok yer vardır. Bu yerlerden bazıları şu şekildedir; Mutlaka gidip görülmesi gereken ve doğa severler için uğramadan gitmeyeceğiniz yer Karacabey özel kuş cennetidir. Burasının yapımı oldukça eski zamanlara dayanmaktadır. Burada bulunan beyaz renkli tavus kuşu gelenlerin oldukça ilgisini çekmektedir. Longoz ormanları yine doğa severlerin uğrak yerleri arasında yer almaktadır. Oldukça ferah bir havası vardır. Bunlar dışında dilerseniz oldukça ünlü olan ulu camii beldesinde gezerek tarihi noktaları görebilirsiniz.

Karacabey Gergi Tavan Nedir?

Karacabey gergi tavan ile ne eviniz, ne ofisiniz artık sıradan olmayacaktır. Gergi tavan tamamen sizin zevkinize göre yapılan ve sizin tercih etmiş olduğunuz gergi tavan modelleri ile dizayn edilen bir dekor ürünüdür. Nasıl bir gergi tavan isterseniz o şekilde istediğiniz her noktaya yapılır. Firmamız tarafından hastane, düğün salonları gibi alanlara birçok hizmet verilmiştir. Özellikle düğün salonlarında kullanılan gergi tavanlar ortama ayriyeten modernlik katmaktadır. Ev içerisine yaptırmak isterseniz de genel olarak salonlarda ya da banyolarda sıklıkla kullanılır. Salona yaptırdığınız zaman içerisinde bulunan spot ışıklar sayesinde eve geldiğiniz zaman kendinize loş bir ortam oluşturarak dinlenme fırsatı elde edebilir aynı zaman da sevdiğiniz görselleri tavanda izleyebilirsiniz. Banyolarda genellikle su damlası modeli ön plana çıkmaktadır. Salonlarda ise ister deniz, ister doğa, isterseniz de kuş desenli modelleri yaptırabilirsiniz. Bina girişlerinde de gergi tavan yaptırılmaktadır.

Gergi Tavan İle Ortamı Değiştirin

Sürekli olarak aynı ortamdan sıkılıyor ve ortamınızda farklılık olsun istiyorsanız gergi tavan tam size göredir. Bulunduğu ortamın havasını anında değiştirerek sevdiğiniz görüntüleri sürekli olarak göreceğiniz alanlara yaptırmak psikolojik olarak aynı zaman da sizi rahatlatacaktır.

Keles Gergi Tavan

Bursa ilinin yaklaşık 12 bin nüfuslu şirin bir ilçesi olan Keles tarihi olarak eski bir yerleşim alanıdır. İsminin anlamı kertenkele olarak bilinmektedir. Şehir birçok kez farklı uygarlıkların hâkimiyetine girmiş olması nedeniyle birçok tarihi zenginliğe sahiptir. İlçede çokça sikke, süs eşyası, para, hamam gibi tarihi eserler mevcuttur.

Keles Bursa il merkezine 61 kilometre uzaklıktadır. İlçe dağlık bir bölgede yer aldığından sanayisi pek gelişmemiştir. Orman bakımından zengin olan ilçede tarım, hayvancılık ve el sanatları ilçedeki en büyük geçim kaynağıdır. Keles sınırlarında son yıllarda çilek ve kiraz yetiştiriciliği önem kazanmıştır. Çilek ve kiraz diyarı tamlaması ilçenin sloganı haline gelmiştir.

keleş gergi tavan

Keles Ege bölgesinde kalır, ancak Uludağ deniz etkisinin ilçeye ulaşmasını engeller. Bu nedenle ilçede geçiş iklimi görülür. Bahar aylarında fazlaca yağış alır. Maden araştırmalarında bölgede birçok yer altı kaynağı tespit edilmiş olmasına rağmen, bölgenin şartları ve madenlerin miktarı dikkate alındığında ekonomik yeterlilik sağlamadığı gerekçesiyle bu madenler işletilmemektedir.

Keles Gergi Tavan Hizmetleri

Keles gergi tavan PVC kumaşın gerilmesi ile oluşan ve farklı desenler içeren bir tavan tasarımıdır. Tavana monte edilen palet sistemi üzerine bu pvc kumaşın gerdirilmesi suretiyle yapılır. Kumaş montaj öncesi gerekli sıcaklığa ulaştırılır, sıcak iken montajı yapılır ve sonradan oda sıcaklığına düşürülür. Tavana monte edilen palet sisteminin kurulumu oldukça kolaydır. Tasarımdan öte kullanana aydınlatmadan ısıtmaya kadar büyük avantajlar sağlar.

keleş gergi tavan

Firmamız dekorasyon uygulamaları konusunda uzman kadrosu ile birlikte Keles ilçesinde de hizmet sunmaktadır. İlçedeki birçok hastane, okul, düğün salonu ve otellerin tavanlarındaki özel gergi sistemler firmamız tarafından tasarlanıp monte edilmiştir. Müşterileri tarafından devamlı şekilde teşekkürlere layık görülen firmamızın bu başarısı ilk kurulduğu günden bu yana işe olan bağlılığı sayesindedir. Sürekli şekilde alınması ve para harcanması mümkün olmayan gergi tavan sistemlerinde hem paradan hem zamandan kazanılması için iyi bir firmanın tercih edilmesi gereklidir. Dekorasyon sektörünün inceliğine sahip olmayan bir firma ile çalışılması pişmanlık getirecektir. Masalarınızı aydınlatan ve misafirlerinizin gözlerini ışıldatan bir gergi tavan istiyorsanız firmamız en doğru adrestir.

Tatvan Gergi Tavan Modelleri Nelerdir?

Tarihi Roma dönemine dayanan gergi tavanlar da teknolojik gelişmelerden etkilenmiş çok seçenekli hale gelmiştir. Gergi tavan baskıları sıcak ve soğuk olarak yapılabilmektedir. Sıcak baskılarda teknikler üç çeşittir. Bunlar transparan, ultraviyole ve akustik sistemlerdir. Soğuk baskı çoğunlukla lake modellerde uygulanır. Sıcak baskıları soğuk baskılardan ayıran en önemli özellik aydınlatma konusudur. Aydınlatma ışığı yayma özelliği sayesinde hem daha aydınlık bir görüntü sağlarlar hem de enerjiden tasarruf yaparlar.

gergi tavan

Son sistem üretim panelleri ile firmamız en kısa zamanda taleplerinize çözüm üretebilmektedir. İstenilen her türlü tasarım sahip olduğum makineler sayesinde baskıya girebilmektedir. Gergi tavan desenleri ise sayısızdır. Gökyüzü fotoğraflarından doğa manzaralarına, şehir portrelerinden çiçek görsellerine kadar aklınıza gelen her türlü desen firmamızda bulunmaktadır. Kataloğumuzu incelemek ve varsa görüşleriniz dile getirmek için seçimi firmamızdan yana yapınız.

Gergi Tavanın Ne Gibi Avantajları Vardır?

Keles gergi tavan modelleri uyglanacağı tavanın şekline göre üretilir. Ölçüler tam alındığı için tavanda olağan dışı bir görüntü oluşmaz. Kurulumu ve sökülmesi pratiktir. Sadece kumaş değiştirilerek yeni bir gergi tavan modeli oluşturulabilir. Bunun yanında olası elektrik ve su sızıntıları durumunda zarar görmeden sökülüp tamirat yapılabilir.

Kestel Gergi Tavan

Bursa ilinin doğu bölgesinde yer alan Kestel ilçesi dağlık bir arazi üzerine kurulmuştur. İsmi Latincede kalecik anlamına gelen Kastel kelimesinden gelmektedir. Ormanlık alanlar ilçede geniş yer kaplamaktadır. Kestel ilçesi birinci dereceden deprem tehlikesi ile karşı karşıyadır. İlçede bulunan ova deprem riski taşımaktadır. Kestel ılıman bir iklim kuşağındadır. Ağustos ayında en yüksek sıcaklıklar, Ocak ayında en düşük sıcaklıklar görülür.

kestel gergi tavan

İlçenin en önemli faaliyeti tarımdır. Orman alanları dışında kalan ve yerleşim yeri olarak kullanılmayan arazilerinin tamamında tarımsal faaliyetler yürütülür. Bunun yanında son yıllarda sanayi kuruluşları da artmış ve Kestel dışarıdan göç alır hale gelmiştir. İlçe son sayımlara göre yaklaşık 60 bin nüfusa ulaşmıştır.

Kestel Gergi Tavan Hizmetleri

Kestel gergi tavan kökeni Roma dönemine dayanan kumaşın duvara monte edilen alüminyum paletlere gerdirilmesi suretiyle meydana getirilen bir dekorasyon çeşididir. Roma döneminde ipek kumaşlar kullanılırken günümüzde pvc maddesinden üretilen özel bir kumaş türü kullanılmaktadır. Sert bir yapısı olan pvc kumaşların gerekli sıcaklıkta ısıtılıp şekil alır hale gelmesi ile montajı yapılan geri tavanlar işlem bittikten sonra normal sıcaklığa düşürülüp kullanılır hale getirilirler.

En yeni pvc teknikleri ve desenleri ile firmamız Kestel ilçesinde de faaliyet yürütmektedir. Son teknoloji ile donatılan firmamızın teknolojik zenginliği uzman ve işini seven kadrosu ile perçinlenmiştir. Firmamız dekorasyon sektöründeki tüm yeni gelişmeleri itinayla takip eder, ilgili yayınları inceler, fuarlara katılım sağlar. Periyodik olarak personelini eğitime gönderir. Firmamızın işine olan bu saygısı Kestel ilçesindeki birçok okul, hastane, salon, otel ve pansiyonun gergi tavan modelini yapmasına vesile olmuştur. İlçede firmamıza olan güven firmamızın kendini işe adamışlığının bir ödülüdür. Yapılan işler sonunda müşterilerinde gelen tebrikler ve kazanılan yeni müşterilerin inançları firmamızın işine olan sevgisini arttırmaktadır.

gergi tavan

Firmamız hem madde temininde hem teknoloji transferlerinde sektörün lider firmaları ile birlikte çalışmaktadır. Bu durum sayesinde firmamız en yeni teknik ve desenlere derhal sahip olmaktadır. Müşteri fazlalığı sayesinde hammadde teminini ekonomik hale getiren firmamız fiyat bakımından da avantajlı hale gelmiştir. Personel sayısının yeterli olması sayesinde ise hizmetler süratle ve zamanında teslim edilmektedir. Sektördeki tüm imkânlara sahip olan firmamız yerine dekorasyon sektörüne yabancı firmalara gergi tavan hizmetinin verilmesi müşterileri mağdur edecektir. Bu nedenle bir masa lambası gibi estetik bir aydınlatma sağlayan gergi tavan yaşam alanınızda olsun istiyorsanız firmamızla irtibata geçiniz.

Kestel Gergi Tavan Modelleri Nelerdir?

Gergi tavan modelleri oldukça farklı şekillerde yapılır hale gelmiştir. Kullanılan kumaşın kalitesinden kullanılan palet sisteminin niteliğine kadar kullanıma malzemesi farklılık gösteren gergi tavan iki şekilde basılmaktadır. En çok kullanılan sıcak baskı yöntemidir. Transparan, ultraviyole ve akustik teknikleri sıcak baskı ile yapılır. Soğuk baskının en popüler tekniği ise lakedir. Lake yöntemi aydınlatma özelliği bakımından zayıftır. Bu nedenle güzel bir aydınlatma ve enerjiden tasarruf isteyenler genellikle transparan yöntemi tercih ederler.

 Mudanya Gergi Tavan

Mudanya Bursa İlinin en güzel ilçelerinden bir tanesidir. Bursa iline ayrı bir güzellik katar. Yerleşik yaşam alanı, gezilecek tarihi yerleri ve şirin mi şirin evleri, tertemiz denizi ile Bursa ilçesine gelenlerin uğramadan gitmediği yerler arasındadır. Bu ilçede yaşayan insanların başlıca gelir kaynakları zeytincilik ile sağlanmaktadır. Deniz olduğundan dolayı deniz üzerinden ithalat ihracat yapılır. İklim açısından değerlendirilecek olursa yazları çok sıcak olmamakla birlikte oldukça kurak geçer. Kışları da ılık ve yağışlıdır. Bölgede Akdeniz iklimi hakimdir.

gergi tavan

Bursa ilinin her bölgesi tam anlamıyla tarih kokmaktadır. Buraya geldiğiniz zaman mutlaka uğramanız gereken yerler arasında Mudanya mütareke evi müzesi vardır. Tarih üzerinde önemli yapıları ve etkileri bulunan bir yapıdır. Mutlaka görülmesi gerekir. Eski Girit mahallesi Mudanya’nın en gözde yerlerinden bir tanesidir. Eski evler, küçük tatlı kafeler, rengarenk sokaklar ile gelen insanları büyüleyen bir yapısı vardır. Yaşam alanı olarak da seçebileceğiniz Mudanya ilçesi birçok ev sahipliğine tanıklık etmiştir.

Gergi Tavan Avantajları Nelerdir?

 • Gergi tavan yaptırmaya karar verdiğiniz size sağlayacak birden fazla avantajlarla karşılaşabilirsiniz. Bunlar;
 • Hızlı ve kolaylıkla döşenmesinden dolayı evde herhangi bir tadilat işlemine gerek kalmaz.
 • İstediğiniz rengi rahatlıkla seçebilirsiniz.
 • Sizin zevkinize uyan modelleri seçerek zevkinizi evinize, ofisine taşıyabilirsiniz. Aklınızda olan her model yapılabilir.
 • Herhangi bir özel bakıma gerek kalmadan kullanılabilir. Ev içerisinde banyo, mutfak gibi yerlere yaptırılabilir.
 • Dilerseniz firmamız tarafından bu hizmetten faydalanabilir. İstediğiniz her alana yaptırabilirsiniz.
gergi tavan

Mudanya Gergi Tavan Hizmetleri Nedir?

Mudanya gergi tavan hizmetleri birçok ev, hastane, işyeri, şirket, düğün salonu gibi alanlarda gergi tavan hizmeti vermektedir. Gergi tavanlar yaptırılan yeri daha gösterişli ve daha canlı gösterir. Özellikle düğün salonlarının gösterişli ve farklı olması insanların tercih etmesinin en büyük nedenlerinden bir tanesi olmaktadır. Gergi tavan modelleri ile size ve işletmenize ya da evinize en uygun olanlarını seçebilirsiniz. Tamamen kendi zevkinize göre istediğiniz şekilde dizayn edilerek yapılır. Denizi, kuşları ve çiçekleri çok seven insanlar genel olarak evine yaptırarak ortama farklı bir hava katıp sürekli olarak sevdiği şeylerin göz önünde olmasını sağlayabilir. İşletmeler için oldukça faydalı olan gergi tavanlar ortamı daha modern bir hale getirir.

Mustafa Kemalpaşa Gergi Tavan

Mustafa Kemalpaşa Bursa ilinin ilçelerinden bir tanesi olmakla birlikte güzel ilçelerinin de arasında yer almaktadır. İklim olarak genellikle Akdeniz iklim özelliklerini taşımaktadır. Yerleşim yeri olarak sıklıkla tercih edilen bölgelerden bir tanesidir. Çevresinde 6104 adet köy bulunur. Burada yaşayan insanlar geçimini genellikle tarım ve hayvancılıktan sağlarlar. Tarım alanında genellikle buğday, patates, mısır, şekerpancarı, arpa, üzüm, fasulye yetiştirilerek satışa sunulur. Buradan elde edilen kazanç ile kişiler geçimini sağlarlar.

gergi tavan

Hayvancılık olarak da genellikle merinos koyunu ve sığır yetiştiriciliği ön plandadır. Fabrikalar konusunda da gelişen Mustafakemalpaşa ilçesi 7 un fabrikasını alanında bulundurmaktadır. Aynı zamanda tatlı kültürü olarak bilinen Kemalpaşa tatlısı adında peynir tatlısı genel olarak bu beldede ünlenmiştir. Buraya geldiğiniz zaman gezilecek birçok yerde vardır. Suuçtu şelalesi etrafını saran ağaçlar ve piknik yerlerinin olması ile güzel manzaraya eşlik eden bir yerdir. Ayvaini mağarası dağcı ve mağaracı olan insanlar tarafından tercih edilir. Mağara girişlerinin sarp olmasından dolayı turizme kapalıdır. Paşalar kazısı, Lalaşahin paşa türbesi, Kösehoroz şelalesi, Şapçı şelalesi gibi birçok yeri gezme fırsatı elde ederek buraları görebilirsiniz.

Mustafakemalpaşa Gergi Tavan Hizmeti Nedir?

Mustafa Kemalpaşa gergi tavan hizmetlerini firmamız düğün salonlarına, evlere, hastane gibi alanlara yaparak ortamı daha farklı ve daha değişik bir şekilde modernize ederek ortamın havasını anında değiştirmektedir. Gergi tavan yaptırmaya karar verdiğiniz zaman gergi tavan modelleri içerisinden sizi ifade eden ve sizin sevdiğiniz desenleri baz alarak zevkinize göre istediğiniz her alana döşeme yaptırabilirsiniz. Firmalarda müşteri memnuniyetini sağlamak ve kaliteli hizmet için hizmet verilen ortam oldukça önemlidir. Ortama gösterilen özen ve hassasiyet müşterilere yansır ve böylelikle daha kaliteli bir hizmet vermiş olursunuz. Özellikle düğün salonlarında mutlaka olması gereken bir dekordur. İçerisinde bulunan spot ışıkların istenildiği zaman açılmasından dolayı da daha sakin ve ferah bir ortam oluşturulur.

mustafa kemal paşa gergi tavan

Gergi Tavan Nerelere Ytırılır?

Gergi tavan hizmeti almaya karar verdiğiniz zaman istediğiniz her noktaya bu hizmet yapılır. Evlerinizde banyo, mutfak ve salonlarda, ofislerde, düğün salonlarında kullanılır. Salonlarda kullanılması istediğiniz zaman sevdiğiniz modelleri her an görmenize olanak sağlar. Banyolarınızda da yaptırarak daha farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Nilüfer Gergi tavan

Nilüfer, Bursa ilinin yaklaşık 440.000 nüfusa sahip olan bir ilçesidir. Nilüfer ilçesi sanayi alanında çok gelişmiş olan ve büyük şirketlerin yer aldığı bir ilçedir. Nilüfer gergi tavan firması olarak nilüfer ilçesinde bulunan iş merkezlerinin, hastanelerin ve özel okulların duvarlarındaki gergi tavan görsellerini uzman ekibimiz ile birlikte yapıyoruz. Özellikle büyük şirketler estetik amaçlı olarak gergi tavan görsellerine şirket bünyelerinde çok sık tercih ediyor. Kaliteli ve farklı görsellere sahip olan firmamız şirketlerin ve kişilerin diledikleri görseli sağlıyoruz. Gergi tavan teknoloji ürünü olduğu için ekibimizin eğitimlerine önem veriyoruz. Farklı gergi tavan modelleri istediğiniz her türlü mekanın duvarlarına çok kısa sürede yapılabilir.  Gergi tavan paslanmayan ve aşınmayan bir malzemeden üretildiği için uzun yıllar kullanılabiliyor.

Gergi Tavan Tercih Edilme Nedenleri Nelerdir?

Gergi tavan modelleri kişinin ihtiyacına yönelik tercih edilmekle birlikte farklı tercih edilme nedenleri vardır. Gergi tavanın tercih edilme nedenlerini sıralayacak olursak;

1-     Eskiyen ve dökülmekte olan duvarların geri dönüşümünü sağlamak

2-     İş yeri ve kişilerin kendilerine özel alanlara estetik bir hava kazandırmak

3-     Hizmet sektöründe bulunan binalara hoş görünüm sağlarken ışık ve ses yalıtım da kazandırmak

4-     Esnek ve sağlam bir yapıya sahip olduğu için rutubet olan duvarları korumak

Gergi tavan tercih edilme nedenleri saymış olduğumuz nedenlerdir. Gergi tavan yaptırılmasının en önemli nedeni estetik görünümdür.

Gergi Tavan Modelleri Nasıldır?

Gergi tavan modelleri müşterinin ihtiyacı, hayal gücü ve gergi tavanın yapılacağı mekanın şekline göre kişiye özel olarak da üretilebilir. Gergi tavan modelleri genel olarak kare, dikdörtgen ve sekizgenden oluşur. Gergi tavan modellerinin görselleri ve modellerin şeklinin seçimi çok önemlidir. Hazır olarak satılan gergi tavan görselleri genellikle manzara ve gökyüzü görsellerini içerir. Evinize ve iş yerinize istediğiniz görsel ve modeldeki gergi tavanı dilediğiniz zaman yaptırabilirsiniz. Nilüfer gergi tavan firması olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hayallerindeki görsele sahip olabilmeleri için hizmet veriyoruz. Sizlerde kendinize özel alanlarda dilediğiniz görsellikteki gergi tavan için firmamızdan profesyonel bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Orhaneli Gergi Tavan

Orhaneli ilçesi Bursa iline bağlı şirin bir ilçedir. Tarihi bakımdan ayrı bir öneme sahiptir. İlk olarak Roma İmparatoru tarafından av yapmaya gitmek için kurulmuştur. Şimdiki ismini ise Osmanlının ilk yöneticilerinden olan Orhangazi’den almaktadır. İl merkezine 58 kilometre mesafede bulunan ilçe Güney Marmara ile Kuzey Egenin birleştiği noktada kalmaktadır.

Orhaneli ilçesinde karmaşık bir iklim bulunmaktadır. Bahar aylarında ilçenin yağış oranı artmakta ve bazı kış ayları oldukça sert geçmektedir. Şehir linyit, mermer ve krom madeni bakımından zengindir. Termik santrale de hammadde olarak gönderilen madenler ilçede ayrı bir geçim kaynağı oluşturmuştur. Sadağı Kanyonu ve çeşitli mesire alanları çevre ilçelerden doğaseverlerin akınına uğramaktadır.

Orhaneli Gergi Tavan Hizmetleri

Orhaneli gergi tavan uygulamaları bir dekorasyon tekniğidir ve firmamız bu konuda en deneyimli ve profesyonel firmaların başında gelmektedir. İlçe merkezinde ve çevre illerde firmamız tarafından yapılmış eşsiz gergi tavanlarımız bulunmaktadır. Firmamız tarafından müşterilerinin beğenisine sunulan eserlerin çok olumlu eleştiriler almasının en önemli sebebi firma personelinin gergi tavan konusundaki bilgisidir. Firmamız tarafından sektördeki gelişmeler itina ile izlenilmekte ve her yeni gelişme hakkında personelimize eğitim verilmektedir. Gergi tavan konusundaki yeni modeller ve yapımda kullanılan son teknoloji malzemeler derhal firmamız tarafından temin edilmektedir.

Orhaneli Gergi Tavan

Orhaneli ilçesi ile çevre ilçelerde faaliyet gösteren ilçesinde birçok otel, hastane, düğün salonu ve okulun gergi tavan işleri firmamıza emanet edilmiş ve firmamız tarafından en kısa sürede teslim edilmiştir. Unutulmamalıdır ki önemli bir uzmanlık gerektiren gergi tavan işlerinin yeni kurulan ve amatörce bu işi yapan firmalara verilmesi müşteri için olumsuz sonuçlanacaktır.

Şahane bir görüntüye avantajlı şekilde sahip olmak gergi tavan uygulaması  ile mümkündür ve en kısa sürede mükemmel bir gergi tavan sahibi olmak isterseniz sizi firmamız ile iletişime geçmeye davet ediyoruz..

Orhaneli Gergi Tavan Modelleri Nelerdir?

Transparan, uv baskı ve lake gergi tavan modelleri en çok talep gören gergi tavan modelleridir. Daha az gösterişsiz olan ancak ışığı daha iyi yayma özelliği bulunan transparan model kongre salonu, stadyum gibi büyük yerlerde tercih edilmektedir. Ancak yatak odalarında da kullanılmaya başlamıştır. Uv baskı ve lake gergi tavan ile salonlarınız etkileyici bir görüntüye sahip olacaktır. Firmamız gergi tavan yaptırmak istediğiniz takdirde sınırsız dekorasyon çözümleri, binlerce farklı çeşidi, uzman ustaları ve son teknoloji malzemeleri ile en iyi şekilde hizmetinizdedir.

Gergi Tavanın Ne Gibi Avantajları Vardır?

Orhaneli gergi tavan modelleri modern ve ışıltılı bir görüntü oluşturacaktır. Konutlarda çoğunlukla salonlarda kullanılmakta ve misafirlerin dikkati çekilmektedir. Özellikle salonlarda ev halkının zevkine göre ışıklar üzerinde ayarlama yapılması ayrı bir fayda sağlamaktadır. Gergi tavanlar müşteriye sınırsız bir hayal dünyası açar. Müşterinin arzu ettiği herhangi bir resim gergi tavan ile salona işlenebilir. Gergi tavanlar pratiktir, beğenilmediği takdirde değiştirilebilir, kolayca sökülebilir. Ne kadar kullanılırsa kullanılsın gergi tavan renginde atma olmaz, yeniden boyama gibi bir işlem istemez. Gergi tavanların en önemli özelliklerinden biri de esnek olmasıdır. Böylelikle evde ya da mevsimde meydana gelen değişimler sonucu kırılma gibi bir problem yaşanmaz. Gergi tavanlar kanserojen madde içermez, sağlık için bir problem teşkil etmez.

Orhangazi Gergi Tavan

Orhangazi ilçesi Bursa’nın ilçeleri arasında yer almaktadır. Bursa’nın her ilçesinin kendi has bir havası ve güzelliği vardır. Orhangazi Bursa’nın tam ortasında kalarak Yalova gibi farklı illere daha yakındır. Orhangazi ilçesinde yaşayan insanlar genel olarak geçimini tarım ve sanayi sektöründen sağlarlar. Mozaikte bir bakıma geçim kaynağı olarak ele alınmaktadır. Aynı zaman Orhangazi ilçesinde narenciye dışında birçok sebze ve meyve yetiştirilmektedir. Her yıl belirli aylarda zeytin festivali yapılır. Bu bölgede zeytincilikte fazlasıyla gelişme kaydetmiştir.   Buraya gelenlerin vazgeçilmezi olan Gedelek turşusu da gelenlerin en çok sevdiği lezzetler arasında yer alır. Bursa tam anlamıyla tarih kokan bir şehirdir. İlçeleri de aynı tarih havasını taşımaktadır. Orhangazi gezilecek yerleri arasında İznik gölü, Orhangazi hamamı, Keramet kaplıcaları ve camilerini ziyaret ederek eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz.

Orhangazi Gergi Tavan

Gergi Tavan Özellikleri Nelerdir?

Uzun ömürlü gergi tavan modelleri ile sizde mekanlarınızın görünümünü Seçmiş olduğunuz renkli gergi tavan modelleri ile  renklerinde herhangi bir solma yaşanmadan rahatlıkla kullanılabilir.

 • Temizliği kolaydır. Nemli bez ile yüzeysel olarak silinebilir.
 • İçerisinde bulunan spot ışıklar sayesinde ortama loş bir hava katarak akşam olduğu zaman evinizde spot ışıkları kullanabilirsiniz.
 • Yırtınma aşınma gibi problemler yaratmaz.
 • Ortama bağlı olarak meydana gelen nem ve sudan etkilenmez.
 • Hızlı ve kolay yapılmasından kaynaklı olarak ekstra bir tadilat işlemine gerek kalmadan yapılır.
Orhangazi Gergi Tavan

Orhangazi Gergi Tavan Nasıl Yapılır?

Öncelik olarak gergi tavan yaptırmaya karar verdiğiniz zaman Orhangazi gergi tavan modelleri içerisinden size en uygun ve zevkinize hitap eden modelleri bularak istediğiniz her noktaya yaptırabilirsiniz. Evlerde tavana, banyonuz ya da mutfağınıza yaptırarak kullanabilirsiniz. Yapılan yere ayrı bir hava ve canlılık katarak ferah bir ortam oluşturabilirsiniz. Bunlar dışında hastane, düğün salonları ve ofislerde sıklıkla kullanılır. Özellikle düğün salonlarında mutlaka yaptırılması gerekir şık ve modern durmaktadır. Yapılması ise modelini seçmiş olduğunuz zaman istediğiniz bölüme monte edilir. Uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabileceğiniz gergi tavanlar firmamız tarafından profesyonel şekilde yaşam alanlarınızda uygulanmaktadır. Dilerseniz aklınıza takılan her soruyu firmamızdan öğrenerek bu hizmeti bizden alabilirsiniz.

Osmangazi Gergi Tavan

Osmangazi Bursa ilinin en büyük ilçelerinden bir tanesidir. Adından da anlaşıldığı üzere adını eski dönemlerde Osmanlı devletinin kurucusu Osman Gazi’den almış ve ilçeye de Osmangazi adı verilmiştir. Tarihi yapılara ve tarihi noktalar önem ve değer veren insanların mutlaka Bursa iline geldiği zaman uğraması gereken yerlerden bir tanesidir. Tarihi ve kültür mekanlarının en önemli noktalarını içerisinde barındırır. Gezilecek yerler bakımından eski dönemlere ait arkeoloji müzesi, Atatürk köşkü müzesi, kent müzesi, ördekli hamamı kültür merkezi, Ahmet Vefik Paşa tiyatrosu, tarihi hanlar ve uzun çarşı gibi birçok noktalarda gezme fırsatı yakalayarak tarihi noktalarda gezebilirsiniz. Burada yaşayan insanlar genel olarak geçimini sanayi bir yana tarım ve hayvancılıkla da sağlarlar. Bursa’nın diğer ilçelerine bakıldığı zaman kentin en gelişmiş ve kültürel açıdan da en zengin ilçeleri arasında Osmangazi ilçesi yer alır. Aynı zaman da eğitim bakımından da Türkiye’nin en üst seviyelerinde yer almaktadır.

Osmangazi Gergi Tavan

Gergi Tavan Özellikleri Nelerdir?

 • Gergi tavan özellikleri bakımından hem kolaylık sağlayan hem de zahmetsiz olan bir dekor ürünüdür.
 • Gergi tavanları isterseniz renkli, isterseniz de sade olarak yaptırabilirsiniz. Renkli olanlarda herhangi bir solma yaşanmaz.
 • Garanti kapsamında uzun yıllar boyunca kullanılabilir.
 • Evinizde ki istediğiniz her alana yaptırılabilir.
 • Montaj işlemi kolaydır. Aynı gün içerisinde monte edilir ve ardından tadilat işlemine gerek kalmaz.
 • İstenilen desen yapılır.
 • Spot ışıkları olmasından dolayı spot ışıkları kullanarak akşamları ferah bir ortam yaratabilirsiniz.

Osmangazi Gergi Tavan Hizmetleri Nelerdir?

Osmangazi gergi tavan hizmetleri her zevke hitap edecek şekilde tamamen sizin seçmiş olduğunuz modeller ile istediğiniz her alana firmamız tarafından hizmet verilmektedir. Eğer isterseniz evinizde, işyerinize modern ve farklı bir tarz yaratmak isterseniz yaptırabilirsiniz. Firmamız bölgede bulunan halka açık olan hastanelere, düğün salonları gibi yerlere hizmet vererek farklı gergi tavan modelleri ile büyük çaplı değişiklikler yaratmıştır. Bu değişim insanlar açısından da iyi olmakla birlikte yeniliğin getirdiği psikoloji ile farklı ve iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Gergi tavan modelleri arasından zevkinize hitap edenleri bularak yaptırabilirsiniz.

Yenişehir Gergi Tavan

Dört bir köşesi tarihi ve doğal güzelliklerle kaplı olan kültür beşiğimiz Bursa Türkiye’nin dördüncü en  büyük şehridir. Osmanlı İmparatorluğu’nun başkentliğini de yapmış olan Bursa, tarihi ve ilgi çekici mimariye sahip köyleri, medreseleri, camileri, doğal güzellikleri ile yerli ve yabancı gezginlerin ilgi odağı konumundadır. Bursa aynı zamanda yaşanmak için en güzel şehirlerden biridir ve yaklaşık 3 milyon nüfusu bulunan Bursa kültürümüzde önemli yere sahip olan Hacivat ve Karagöz oyununun da kalbi, yuvası olarak bilinir. Bursa’nın Nilüfer, Harmancık, Gürsu, Gemlik, Yenişehir gibi ilçeleri bulunmaktadır. Bursa’nın doğusundadır ve en önemlisi ilçe sınırları içinde Bursa Havalimanı bulunur. Bu sebepten havalimanı çoğu zaman Yenişehir Havalimanı olarak da konuşulmaktadır.

Sınırları içinde havalimanı bulunan Yenişehir metropoliten ve güncel trendleri takip eden bir ilçedir. Yenişehir iç mimari ve tasarımda en yeni ve popüler akım olan gergi tavan uygulamalarını da tercih eden ilçeler arasında en başta yer almaktadır. Firmamız yıllardır gergi tavan uygulaması konusunda piyasanın önderlerindendir. Yenişehir’de gergi tavan uygulamasını piyasadaki en uygun fiyatlar, en kaliteli uygulama, en güler yüzlü hizmet anlayışıyla yıllardır sürdürmekteyiz. Yenişehir Devlet Hastanesi, Saklı Bahçe Düğün Salonu, Aydoğdubey İlkokulu Yenişehir  gergi tavan hizmetimizden yararlanan kurumlardan sadece birkaçıdır.

Gergi Tavan Nedir?

Gergi tavan yangın dayanımı bulunan PVC’nin yüksek ısıda, gergi tavan için özel üretilmiş profillere gerilmesi sonucu oluşturulan dekoratif ve mimari bir uygulamadır. Yüzde yüz geri dönüşümlü olması, fiyat uygunluğu, temizlik ve kullanım zorluğu derdinin olmaması, özel tasarımların gerçekleştirilebilmesi, çok çeşitli formlar alabilmesi, iç mekanın atmosferini tamamen değiştirmesi, normal tavan sorunlarını asla yaşatmaması gibi özellikler ile günümüzde en çok tercih edilen uygulamalardandır.

Evinize Gergi Tavan Hizmeti

Firmamız okul, ev, düğün salonu, hastane gibi çok çeşitli binalara hizmet vermektedir. Müşterinin  isteğine göre gergi tavan modelleri sunulmakta, kişiye özel tasarımlar yapılabilmektedir. Transparan gergi tavan modellerimiz uygulanması istenen bölgeyi sofistike hale getirir. Lake gergi tavan uygulandığı yerleri daha geniş ve ferah gösterirken, baskılı gergi tavan modellerinde istenen her görsel gergi tavana uygulanabilir. Müşterimizin biricik bir ürüne sahip olması güler yüzlü hizmetimizin amacıdır. Böylece evinize gergi tavan ile şıklık, size ise huzur sağlamış olup, Yenişehir gergi tavan uygulamasında öncü bir firma olmayı hedefliyoruz.

Yıldırım Gergi Tavan

Şahsi veya ticari mekanların duvarlarına veya tavanlarına yapılan dekoratif amaçlı yapılara gergi tavan denir. Bu uygulama genellikle mekanı güzelleştirmek, yenilemek ve eskimiş görüntüden kurtulmak için tercih edilir. Bursa’da da çok tercih edilen bir uygulama olan gergi tavan işlemi, Yıldırım ilçesinde de bir sektör halini almış ve Yıldırım merkezli birçok firma bu hizmeti vermektedir. Bursa’nın merkezinde yer alan ve 650.000 nüfusuyla gelişmiş bir ilçesi olan Yıldırım; gerek sanayisiyle gerek sanat anlayışıyla gerekse modernleşme hızıyla son zamanların gözde yerleşim yerlerindendir. Çağa ayak uyduran bu potansiyeliyle ilçe halkı yenilikleri yakından takip etmektedir. Yıldırım ilçesi sakinlerinin uygulaması kolay olan gergi tavana yönelmesi de son dönemlerde artmıştır.

Yıldırım Gergi Tavan

Gergi Tavan Uygulaması Nasıl Yapılır?

Uygulamaya başlamadan önce uzman ekipler tarafından mekanın keşfi yapılır ve müşteri istekleri not edilir. Gergi tavan yapılacak bölgeye alçıpan malzeme ile havuz yapılır. Boyutu yapılacak gergi tavanın boyutu ile paralel olacak şekilde hazırlanır. Gergi tavan için gerekli diğer bir malzeme ise profil denen metal çerçevelerdir. Alan hazırlandıktan sonra çerçeve şeklindeki alüminyumdan imal edilmiş gergi tavan monte edilir. Profil ve gergi tavan arasına özel üretilmiş izolasyon bandı uygulanır. Tavanın membranı ilgili aletlerde ısıtılıp spatula aletiyle profil çerçevenin köşelerinde bulunan kanallara yerleştirilir. Bu işlem yapılırken boşta kalan bir kısım olup olmadığı kontrol edilir. Gergi tavan sektöründe Yıldırımda hizmet veren firmamız; uzman ve nitelikli eleman kadrosuyla, kalite ve ergonomiden ödün vermeden uygulamalarına devam etmektedir. Yıldırım gergi tavan firmamız her zevke ve isteğe hitap eden gergi tavan modelleriyle yüksek müşteri memnuniyetini misyon edinmiştir.

gergi tavan

Gergi Tavanın Avantajları Nelerdir?

Şahsi veya ticari mekanlarınızın yıpranmış, eskimiş, demode görünen duvar veya tavanlarının; etkili ve modern dokunuşlarla zamandan da tasarruf ederek yenilemenize imkan sağlar. Gergi tavan modeli  uygulamasının ardından, tavana entegre edilecek aydınlatma sistemi ile daha ferah ve aydınlık bir mekan elde edebilirsiniz. Ayrıca ses ve ısı yalıtımı dağlayan uygulama huzurlu bir mekan arayanlar içinde oldukça kolaylık sağlamaktadır. Dünya standartlarında ürünlerimiz ve uzman kadromuzla bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.