Gergi Tavan Hakkında Merak Ettiğiniz Her şey

  • Gergi tavanın fiyatı nedir?
  • Gergi tavan türleri nelerdir?
  • Gergi tavan nerelere uygulanablir?
  • Bir asma tavanın üzerine kurulabilir mi?
  • Avantajları ve dezavantajları nelerdir?

Oda tavanının tadilatı ile uğraşmadan önce bilmeniz gereken her şey Öztaş Yapı Dekorasyon da cevap bulacaktır.

Tavanlar sararmış, soyulma meydana gelmiş, boya olan alçı panoları bile düşmüş? Tavan kirişleri moral bozucu hale gelmiş ve artık tarzınıza uymuyor mu? Kısacası eviniz için bir tazeliğe mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Tüm bunları ağır iş yapmadan saklamak için Gergi Tavan yapmak mümkündür! Bu, çok hızlı bir şekilde hasar görmüş, kirlenmiş ve hasarlı bir tavanı yenileyen çözümdür!

Bu bir zevk meselesi ve başkalarının sevdiği şeyleri sevmek zorunda değilsin. Zevkinize uygun her türlü model ve tasarınla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Hiçbir şey öylesine yapılmış, hasarlı bir tavan için kırıp dökmek tarzındaki yenileme işlemleri kadar cesaret kırıcı değildir. Bir odaya girdiğinizde, tavanda leke varsa, sadece onu göreceksiniz. Bu durum ziyaretçiler tarafından daha da belirgin olacaktır. Bu durum sizi daha da rahatsız edecektir.

İşte burada devreye Öztaş Yapı Dekorasyon girecektir. Çabucak hiç bir şeyi bozmadan problemlerinizin çözülmesi için, gergin tavanı kullanmak mümkündür: Gerilmeli tavan PVC olarak da adlandırılan bir asma tavan kaplamadır. Asma tavanın aksine, duvarlara sabitlenir. Gergi tavanlar hem eski hem de yeni evlere, yeni binalara, toplu konutlara, veya tadilatlara uyum sağlar.

Tüm durumlara uyum sağlayan bu pratik ürünü bizimle keşfedin!